Svenska Orienteringsförbundet

OK Orinto - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Marcus Millegård Sävedalens AIK 00:30:33 2,83
2 Andreas J Johansson Göteborg/Majorna OK 00:32:53 8,78
3 Henrik Eliasson IFK Göteborg 00:33:21 9,96
4 Ola Martner Göteborg/Majorna OK 00:33:33 10,47
5 Tobias Lindell Vänersborgs SK 00:34:07 11,92
6 Håkan Petersson IFK Göteborg 00:35:01 14,21
7 Mikael Eliasson Göteborg/Majorna OK 00:35:07 14,46
8 Henrik Lundgren Sävedalens AIK 00:35:13 14,72
9 Anders Axenborg Göteborg/Majorna OK 00:35:19 14,97
10 Erik Engstrand IFK Göteborg 00:35:21 15,06
11 Fredrik Persson OK Pan-Kristianstad 00:35:50 16,29
12 Karl Levin Sävedalens AIK 00:36:13 17,27
13 Yury Tambasov Sävedalens AIK 00:36:48 18,75
14 Karl-Johan Westberg OK Tranan 00:37:15 19,90
15 Erik Tengvall Vänersborgs SK 00:37:26 20,37
16 Gustav Eklöf Ulricehamns OK 00:38:12 22,32
17 Johan Levin Sävedalens AIK 00:38:32 23,17
18 Joel Nilsson IFK Göteborg 00:39:02 24,44
19 Fredrik Johansson Sävedalens AIK 00:39:07 24,66
20 Anders Hedberg Göteborg/Majorna OK 00:39:11 24,83
21 Johnny Hålsjö Göteborg/Majorna OK 00:39:49 26,44
21 Markus Johansson IFK Göteborg 00:39:49 26,44
23 Markus Båth IFK Göteborg 00:40:18 27,67
24 Christoffer Ohlsson Uddevalla OK 00:40:27 28,05
25 Mattias Holmstrand IFK Göteborg 00:40:31 28,22
26 Jon Larsson OK Skogshjortarna 00:40:41 28,65
27 Jakob Eng OK Pan-Kristianstad 00:41:03 29,58
28 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg 00:41:46 31,41
29 Emil Bengtsson Göteborg/Majorna OK 00:42:31 33,32
30 Martin Claesson IFK Göteborg 00:42:36 33,53
31 Andréas Thern OK Skogshjortarna 00:42:51 34,17
32 Nichlas Wallström Sävedalens AIK 00:43:51 36,71
33 Niklas Österlund Ulricehamns OK 00:44:33 38,50
34 Vidar Faxén Sävedalens AIK 00:45:05 39,86
35 Peter Dellming IFK Göteborg 00:45:18 40,41
36 Mikael Andersson IF Rigor 00:47:00 44,74
37 Martin Ahlqvist Frölunda OL 00:48:08 47,63
38 Anton Hemlin IK Uven 00:50:39 54,04
39 Tommy Jonsson Frölunda OL 00:52:07 57,77
40 Anders Jonsson IF Marin Väst 01:00:47 79,85
41 Klas Petersson IF Marin Väst 01:02:29 84,19
42 Roger Lundin FK Herkules 01:38:18 175,43
Kristian Gustafsson OK Skogshjortarna 16:39:00 300,00

Annonser