Svenska Orienteringsförbundet

OK Amne, Istrums SK, OK Klyftamo, Mariestads FK, O - H21 E

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Johan Aronsson OK Tisaren 00:38:23 6,59
2 Henrik Laas IFK Göteborg 00:39:49 9,63
3 Jan Hilding Hestra IF 00:40:08 10,31
4 Erik Engstrand IFK Göteborg 00:41:02 12,22
5 Martin Regborn Hagaby GOIF 00:41:10 12,50
6 Oskar Svärd Ulricehamns OK 00:41:11 12,54
7 Mattias Andersson OK Tisaren 00:42:22 15,05
8 Markus Johansson IFK Göteborg 00:42:49 16,01
9 Anders Hedberg Göteborg/Majorna OK 00:43:13 16,86
10 Fredrik Lindgren IK Hakarpspojkarna 00:43:59 18,49
11 Joakim Berglund Sävedalens AIK 00:44:09 18,85
12 Per Lenander Växjö OK 00:44:32 19,66
13 Christian Arnesson Ulricehamns OK 00:45:09 20,97
13 Anders Höije Göteborg/Majorna OK 00:45:09 20,97
15 Martin Ivarsson OK Skogshjortarna 00:45:12 21,08
16 Fredrik Rosén Jönköpings OK 00:45:25 21,54
17 Max Samuelsson IF Hagen 00:45:57 22,67
18 Love Berzell Attunda OK 00:46:11 23,17
19 Simon Sanderi Vänersborgs SK 00:47:04 25,05
20 David Lingfors IK Hakarpspojkarna 00:47:22 25,68
21 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg 00:47:30 25,97
22 Henric Brohede OK Tyr 00:47:41 26,36
23 Karl-Johan Westberg OK Tranan 00:47:50 26,67
24 Jon Petersson IK Hakarpspojkarna 00:48:37 28,34
25 Andreas Holmqvist Hestra IF 00:48:48 28,73
26 Marcus Kvarndal Ulricehamns OK 00:49:46 30,78
27 Johan Törnroth Hjobygdens OK 00:50:03 31,39
28 Andreas Lundblad OK Nackhe 00:50:36 32,56
29 Kristian Dahlström IFK Moras OK 00:51:11 33,80
30 Andréas Thern OK Skogshjortarna 00:51:48 35,11
31 Magnus Södervall IK Gandvik 00:52:22 36,31
32 Andreas Samuelsson OK Reftele 00:56:43 45,56
33 Johan Bergagård OK Landehof 00:58:03 48,39
34 Mikael Nilsson Snättringe SK 00:58:52 50,13
35 Johan Salomonsson Vänersborgs SK 01:00:55 54,48
36 Erik Gustafsson OK Nackhe 01:01:15 55,19
37 Henrik Lidhage IK Ymer 01:01:35 55,90
38 Erik Nero Falköpings AIK OK 01:03:06 59,13
39 Anton Österblad OK Skogsfalken 01:03:52 60,76
40 Tatsuro Kobayashi Surahammars SOK 01:04:26 61,96
41 Filip Holm Halmstad OK 01:17:35 89,91
Måns Sandgren OK Orion 16:39:00 300,00
Erik Classon OK Orinto 16:39:00 300,00
Simon Larsson Markbygdens OK 16:39:00 300,00
John Persson IFK Göteborg 16:39:00 300,00
Peter Markendahl Vänersborgs SK 16:39:00 300,00
Andreas Karlsson Mariestads FK 16:39:00 300,00
Carl Stenberg OK Skogshjortarna 16:39:00 300,00
Tommy Andersson Vänersborgs SK 16:39:00 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF