Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten, medeldistans - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Viktor Svensk Stora Tuna OK 00:18:05 109,09
2 Victor Hansson Jönköpings OK 00:18:52 116,99
3 Lukas Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:19:58 128,08
4 Rasmus Täck OK Hammaren 00:20:07 129,59
5 Isac Ericsson Växjö OK 00:21:14 140,85
6 Axel Blom Frölunda OL 00:21:18 141,52
7 Johan Langerak Järfälla OK 00:21:43 145,72
8 Filip Johansson Trollhättans SOK 00:21:58 148,24
9 Lukas Olm Kils OK 00:22:13 150,76
10 Elias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:22:35 154,45
12 Alexander Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:23:07 159,83
13 Teodor Danielsson Istrums SK 00:23:17 161,51
14 Per Hedman IF Hagen 00:23:28 163,36
15 Anton Hänström Täby OK 00:23:40 165,37
15 Ivar Lidström Lauri Snättringe SK 00:23:40 165,37
17 Algot Najvik FK Göingarna 00:23:41 165,54
18 Hugo Djurstedt Eksjö SOK 00:24:07 169,91
19 Ruben Bryngelsson Tullinge SK 00:24:19 171,92
20 Daniel Bogren IF Hagen 00:24:25 172,93
21 Marcus Carlsson IF Hagen 00:24:30 173,77
22 Casper Hedar Eskilstuna OL 00:24:31 173,94
23 Edvin Johnsson Svaide Roma SOK 00:24:35 174,61
24 Erik Lindström OK Tranan 00:25:10 180,49
25 Elias Olsson OK Kroppefjäll 00:25:17 181,67
26 Gustav Andersson OK Skogsstjärnan 00:25:28 183,52
27 Fredrik Glännefors Söders-Tyresö 00:25:51 187,38
28 Linus Lundberg OK Bävern 00:25:54 187,88
29 Eric Berlin Trollhättans SOK 00:25:59 188,72
30 Ludvig Lindén Attunda OK 00:26:27 193,43
31 Daniel Brandström OK Skogsstjärnan 00:26:28 193,60
33 Martin Lamm Frölunda OL 00:26:52 197,63
34 Axel Olsson OK Skogsstjärnan 00:27:29 203,84
35 Oscar Modig FK Göingarna 00:28:31 214,26
36 Anders Björklund Trollhättans SOK 00:28:44 216,44
37 Ludvig Hallabro Hässleholms OK 00:28:51 217,62
38 Erik Hogedal Göteborg-Majorna OK 00:28:52 217,79
38 Erik Lund Stenungsunds OK 00:28:52 217,79
40 Daniil Kotov Hellas Orientering 00:28:57 218,63
41 Petter Hinder Tolered-Utby Ol-klubb 00:28:59 218,96
42 Axel Junegard Tullinge SK 00:29:47 227,03
43 Robert Cole Väsby OK 00:30:00 229,21
44 Isak Eriksson OK Nolaskogsarna 00:30:27 233,75
45 Anton Hansson OK Djerf 00:31:07 240,47
46 Anton Löfquist Borg OK Ravinen 00:32:07 250,55
47 Olle Svangren Gotlands Bro OK 00:32:10 251,05
48 Felix Falk Göteborg-Majorna OK 00:32:16 252,06
49 Nils Lundgren Sundsvalls OK 00:32:17 252,23
50 Adrian Vartia OK Löftan 00:32:25 253,57
51 Edvin Nilsson Gotlands Bro OK 00:32:30 254,41
53 Alexander Roos OK Landehof 00:33:14 261,80
54 Rasmus Virgin Gotlands Bro OK 00:33:17 262,31
55 Oliver Vallerius Gamleby OK 00:33:31 264,66
56 Martin Skärlén Haninge SOK 00:33:36 265,50
57 Anton Johansson Glivesson Ronneby OK 00:34:06 270,54
59 Johan Holmberg IF Hagen 00:35:06 280,62
60 Rasmus Nyberg Gamleby OK 00:35:47 287,50
61 Oscar Kjellsson Falkenbergs OK 00:36:33 295,23
62 Björn Johansson Sundsvalls OK 00:36:55 298,93
63 Martin Danielsson OK Kåre 00:37:12 300,00
64 Aron Thorén Ronneby OK 00:37:15 300,00
65 Elias Röstin Söders-Tyresö 00:38:27 300,00
66 Mattias Levin Svaide Roma SOK 00:38:56 300,00
67 Benjamin Pauli Istrums SK 00:39:08 300,00
68 Gustav Björklund IFK Moras OK 00:39:54 300,00
69 Nils Hammar Frölunda OL 00:40:29 300,00
70 Oskar Bütikofer Ljusdals OK 00:40:54 300,00
71 Gustav Åman OK Vilse 87 00:41:17 300,00
72 Leo Pruth IK Hakarpspojkarna 00:41:19 300,00
73 Tim Dalheimer IK Vikings OK 00:41:48 300,00
74 Jimmy Johansson Forsa OK 00:42:15 300,00
75 Alex Tikhomirov Hellas Orientering 00:42:42 300,00
76 Albin Falsen Lindqvist OK Klyftamo 00:44:17 300,00
77 Robert Al-Hassanawy Garda IK 00:47:47 300,00
78 Alfred Ander Istrums SK 00:47:57 300,00
79 Tim Jangdal Sundsvalls OK 00:54:17 300,00
80 Per Nordholm Sävedalens AIK 00:57:37 300,00
81 Viktor Le Claire FK Herkules 01:08:04 300,00
82 Benjamin Näslund Skogslöparna 01:09:04 300,00
83 David Nero Nässjö OK 01:09:15 300,00
Viktor Carlsson IK Trenne Ullared
Elias Bergenfur IK Vikings OK
Rasmus Nordgren OK Kåre

Annonser