Svenska Orienteringsförbundet

GMOK Hösttävling - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Marcus Millegård Halden SK 00:35:28 6,27
2 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 00:36:19 8,16
3 Martin Hederskog Malungs OK Skogsmårdarna 00:36:30 8,57
5 Erik Engstrand IFK Göteborg 00:38:35 13,21
6 Søren Schwartz IFK Göteborg 00:38:42 13,47
7 Mikael Andersson IF Rigor 00:39:04 14,29
8 Fredrik Eliasson Halden SK 00:39:20 14,88
9 Håkan Petersson IFK Göteborg 00:40:14 16,89
10 Andreas J Johansson Göteborg-Majorna OK 00:40:25 17,29
11 Christian Nielsen IFK Göteborg 00:40:26 17,33
12 Tobias Lindell Vänersborgs SK 00:40:31 17,52
13 Rickard Holmqvist Hestra IF 00:40:51 18,26
14 Johan G Hördegårdh IFK Göteborg 00:40:53 18,33
15 Albin Andersson Markbygdens OK 00:40:55 18,41
16 Fredrik Persson IFK Göteborg 00:41:00 18,59
17 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 00:41:27 19,60
18 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg 00:41:34 19,86
19 Markus Hederskog IK Hakarpspojkarna 00:41:38 20,00
20 Daniel Larsson Vänersborgs SK 00:42:55 22,86
21 Andreas Holmqvist Hestra IF 00:43:48 24,83
22 Niclas Tjernlund OK Vilse 87 00:43:55 25,09
23 Henrik Olofsson Helsingborgs SOK 00:44:04 25,42
24 Henrik Lundgren Sävedalens AIK 00:44:11 25,68
25 Karl Larsson OK Skogshjortarna 00:44:52 27,20
26 Jonas Lundgren Stora Tuna OK 00:45:04 27,65
27 Ulrik Lassen IFK Göteborg 00:45:31 28,65
28 Jonas Wallin Vänersborgs SK 00:45:48 29,28
29 Daniel Netz Vänersborgs SK 00:45:58 29,65
30 Jonas Palm Sävedalens AIK 00:46:45 31,40
31 David Runemalm Nybro OK 00:47:11 32,36
32 Erik Råberg Sävedalens AIK 00:47:38 33,37
33 Tobias Thorsson OK Löftan 00:48:39 35,63
34 Erik Aamot OK Skogshjortarna 00:48:49 36,00
35 Joakim Axelsson Trollhättans SOK 00:49:08 36,71
36 Anders Johansson Sjövalla FK 00:49:16 37,00
37 Björn Hellrup Helsingborgs SOK 00:49:29 37,49
38 Adam Nyman Kristinehamns OK 00:49:42 37,97
39 Bengt Norrman Trollhättans SOK 00:50:01 38,67
40 Martin Schagerlind Trollhättans SOK 00:52:16 43,68
41 Albin Thunberg OK Alehof 00:52:20 43,83
42 Emil Andreasson Emmaboda Verda OK 00:52:31 44,24
43 Daniel Gustavsson FK Friskus-Varberg 00:52:45 44,76
44 Anton Hemlin IK Uven 00:52:48 44,87
44 Erik Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 00:52:48 44,87
46 Thomas Karlsson Sjövalla FK 00:53:08 45,61
47 Mattias Nilsson Vänersborgs SK 00:53:36 46,65
48 Vidar Faxén Sävedalens AIK 00:54:51 49,44
49 Andreas Nilsson Markaryds FK 00:55:29 50,85
50 Fredrik Andersson IF Rigor 00:58:17 57,08
51 Rickard Nilsson FK Finn 01:01:22 63,95
52 Einar Nordgren Hestra IF 01:04:06 70,04
53 Mattias Eliasson IK Stern 01:04:20 70,56
54 Felix Alnervik Helsingborgs SOK 01:04:33 71,04
55 Filip Johansson OK Tyr 01:05:11 72,45
56 Patrik Johansson Helsingborgs SOK 01:06:16 74,86
57 Fredrik Elofsson Fjärås AIK 01:22:01 109,94
58 Mattias Ivermark Säffle OK 01:25:53 118,55
Henrik Lundqvist OK Gynge
Anton Marmelid Helsingborgs SOK
Andreas Samuelsson OK Reftele
Viktor Stensson Helsingborgs SOK

Annonser

OOCup 2022