Svenska Orienteringsförbundet

O-Event 2012 - Sprint By Night - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Simon Harden FK Boken 00:12:17 181,68
2 Elias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:12:24 184,10
3 Lukas Olm Kils OK 00:12:38 188,93
4 Olof Ljunggren Linköpings OK 00:12:39 189,28
6 Samuel Pihlström OK Landehof 00:12:51 193,42
7 Casper Hedar Eskilstuna OL 00:13:08 199,29
8 Erik Lindström OK Tranan 00:13:17 202,39
9 Emanuel Herberthson Linköpings OK 00:13:27 205,85
10 Rikhard Henningsson OK Skogsstjärnan 00:13:48 213,10
11 Axel Olsson OK Skogsstjärnan 00:13:51 214,13
12 Joel Plumppu Bredareds IF 00:14:06 219,31
14 Lukas Katvala OK Älgen 00:14:14 222,07
15 Edvin Johnsson Svaide Roma SOK 00:14:23 225,18
17 Elias Olsson OK Kroppefjäll 00:14:27 226,56
18 Tim Johansson FK Friskus-Varberg 00:14:29 227,25
19 Pontus Olofsson-Bierfeldt Ärla IF 00:14:32 228,28
20 Alexander Roos OK Landehof 00:14:34 228,97
21 Gustav Åman OK Vilse 87 00:14:53 235,53
22 Anton Johansson Glivesson Ronneby OK 00:14:59 237,60
23 Simon Eriksson Emmaboda Verda OK 00:15:10 241,40
24 Adrian Vartia OK Löftan 00:15:24 246,23
25 Anton Hansson OK Djerf 00:15:31 248,65
26 Filip Jungert Mariestads FK 00:15:33 249,34
27 Filip Andersson Hultsfreds OK 00:15:36 250,38
28 Christoffer Lindqvist Långshyttans AIK OK 00:15:48 254,52
29 Gabriel Blad OK Kullingshof 00:15:59 258,31
30 Erik Eriksson OK Älgen 00:16:00 258,66
31 John Granath Svärdsjö IF 00:16:02 259,35
32 Anton Karlsson Mariestads FK 00:16:03 259,70
33 Rasmus Virgin Gotlands Bro OK 00:16:05 260,39
34 Daniel Knutsson Lerums SOK 00:16:09 261,77
35 August Abrahamsson Gällstadbygdens SOK 00:16:19 265,22
36 Andreas Johansson Lidköpings VSK 00:16:32 269,71
37 Emil Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:16:38 271,78
38 Axel Berglund Ulricehamns OK 00:16:39 272,12
39 Petter Leibe-Bergstedt Markbygdens OK 00:17:01 279,72
40 Tim Dalheimer IK Vikings OK 00:17:06 281,44
41 Oscar Kjellsson Falkenbergs OK 00:17:08 282,13
42 Noah Bechtel FK Friskus-Varberg 00:17:11 283,17
43 Frank Sandgren OK Klyftamo 00:17:33 290,76
44 Joel Andersson Mariestads FK 00:17:46 295,25
45 Oliver Sandberg Lidköpings VSK 00:17:51 296,97
46 Rasmus Nordgren OK Kåre 00:17:55 298,36
47 Daniel Brandström OK Skogsstjärnan 00:18:09 300,00
48 Lucas Granberg OK Kåre 00:18:20 300,00
49 Axel Ljungkvist Ärla IF 00:18:22 300,00
50 Mattias Levin Svaide Roma SOK 00:18:25 300,00
51 Simon Freyland SOK Aneby 00:18:34 300,00
52 Viktor Wallin Korsnäs IF OK 00:18:35 300,00
53 Frej Alm OK Enen 00:18:48 300,00
54 Oskar Fransson Lidköpings VSK 00:18:57 300,00
55 Oscar Ehrnborn Andrarums IF 00:19:39 300,00
56 Max Kärvhag OK Skogsfalken 00:19:48 300,00
57 Fabian Andersson Andrarums IF 00:19:53 300,00
58 Oscar Thornell Surahammars SOK 00:19:55 300,00
59 Duncan Robertson Svaide Roma SOK 00:20:09 300,00
60 Albin Falsen Lindqvist OK Klyftamo 00:20:27 300,00
61 Hugo Nilsson OK Älme 00:20:28 300,00
61 Karl Hjellström Gränna-Bygdens OK 00:20:28 300,00
64 Viktor Le Claire FK Herkules 00:20:38 300,00
65 Elias Torstensson Emmaboda Verda OK 00:20:49 300,00
66 Daniel Glimtén OK Löftan 00:21:15 300,00
66 Kalle Karlgren OK Djerf 00:21:15 300,00
68 Axel Åkesson Markbygdens OK 00:21:16 300,00
69 Mika Koskinen Grycksbo IF OK 00:21:23 300,00
70 Gustav Östensson OK Tranan 00:22:11 300,00
71 Tim Konradsson IK Omega 00:22:23 300,00
72 Markus Delin Ryda SK 00:23:04 300,00
73 Oskar Ekman OK Kullingshof 00:23:43 300,00
74 Erik Larsson Åmåls OK 00:23:45 300,00
75 Jonathan Ljungberg OK Skogsfalken 00:23:51 300,00
76 Olle Leibe-Bergstedt Markbygdens OK 00:23:54 300,00
77 Adrian Andersson Degerfors OK 00:24:06 300,00
78 Oliwer Molin Degerfors OK 00:24:17 300,00
79 Rasmus Larsson OK Kroppefjäll 00:24:54 300,00
80 Emil Berg Garda IK 00:25:54 300,00
81 Viktor Petersson OK Skogsfalken 00:25:58 300,00
82 Fabian Kellersson Andrarums IF 00:26:59 300,00
83 Simon Tynelius Västerbergslagens OL 00:27:23 300,00
84 Jonas Lennartsson Rydboholms SK 00:28:03 300,00
85 Knut Hammar Tidaholm SOK Sisu 00:28:35 300,00
86 William Bodin Gällstadbygdens SOK 00:28:42 300,00
87 Robert Al-Hassanawy Garda IK 00:32:52 300,00
88 Elias Larsson OK Enen 00:33:27 300,00
89 Emil Eksberg Rydboholms SK 00:34:40 300,00
William Lundstedt Mullsjö SOK
Måns Persson Andrarums IF
Oscar Roos SOK Träff
Eric Nystrand OK Klyftamo
Filip Bengtsson OK Lindéna
André Varga OK Torfinn
Hannes Karlsson Tidaholm SOK Sisu
Clas Wullf Norgren Gällstadbygdens SOK

Annonser

Bagheera