Svenska Orienteringsförbundet

O-Event 2012 - Zoorienteringen - D40

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Helena Bååth Hestra IF 00:16:15 14,63
2 Kristina Ljunggren Linköpings OK 00:16:25 15,38
3 Malin Lamm Frölunda OL 00:16:47 17,03
4 Karin Torstensson Falköpings AIK OK 00:16:52 17,41
5 Veronica Adolfsson Anderstorps OK 00:17:39 20,94
6 Maria Junevik Leksands OK 00:18:03 22,75
7 Annika Ericsson Växjö OK 00:18:08 23,12
8 Malin Holmqvist IK Hakarpspojkarna 00:18:16 23,73
9 Carin Rosjö Jönköpings OK 00:18:19 23,95
10 Anna Nordström Kils OK 00:18:33 25,00
11 Jeanette Sigenstam Markbygdens OK 00:18:34 25,08
12 Ingela Thoresson Andrarums IF 00:18:44 25,83
13 Carina Gustafsson OK Gynge 00:18:55 26,66
14 Ann-Christin Blennow Falköpings AIK OK 00:19:00 27,03
15 Maria Lillieström OK Roxen 00:19:12 27,94
16 Jeanette Larsson FK Friskus-Varberg 00:19:55 31,17
16 Helena Rangert IK Hakarpspojkarna 00:19:55 31,17
18 Annika Bechtel FK Friskus-Varberg 00:20:20 33,05
19 Sara Lorén OK Landehof 00:20:22 33,20
20 Kristina Fors OK Grip 00:20:37 34,33
21 Carina Nilsson IK Gandvik 00:20:55 35,68
23 Helena Blomqvist Markbygdens OK 00:21:09 36,73
24 Johanna Wallinder Göteborg-Majorna OK 00:21:18 37,41
25 Pernilla Bökman Ronneby OK 00:21:36 38,77
26 Malin Johansson FK Friskus-Varberg 00:21:42 39,22
27 Carina Lindelöw Härlövs IF 00:21:52 39,97
28 Ann Louise Klasér Korsnäs IF OK 00:22:31 42,90
29 Liselott Roth Linköpings OK 00:22:32 42,98
30 Ann-Sofi Hermansson Kungälvs OK 00:22:49 44,25
31 Helén Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:22:55 44,71
32 Sylvia Karlsson OK Lindéna 00:22:58 44,93
33 Annika Ohlsson Ärla IF 00:23:22 46,74
34 Erika Asp Mölndal Outdoor IF 00:23:35 47,71
35 Anna Borensved Emmaboda Verda OK 00:23:38 47,94
36 Anna Rönnborg IK Uven 00:23:39 48,01
37 Erika Rask Kungälvs OK 00:23:41 48,16
38 Cecilia Flakberg IFK Göteborg 00:24:00 49,59
39 Annika Ljungberg Degerfors OK 00:24:06 50,04
40 Helene Löfström Jönköpings OK 00:24:15 50,72
41 Katarina Johansson Stångenäs AIS 00:24:20 51,10
42 Tanja Dalheimer IK Vikings OK 00:24:40 52,60
43 Suzanne Qvist Andrarums IF 00:24:46 53,05
44 Anna Lundh Surahammars SOK 00:25:02 54,26
45 Karin Mårtensson OK Skogsstjärnan 00:25:29 56,29
46 Marie Berglin OK Dacke 00:25:41 57,19
47 Carola Billing Hultsfreds OK 00:26:11 59,44
48 Anna Eriksson OK Älgen 00:27:11 63,96
49 Åsa Carlström IK Hakarpspojkarna 00:28:29 69,82
50 Kristina Persson Härlövs IF 00:28:40 70,65
51 Jessica Arfwedson Frölunda OL 00:29:43 75,39
52 Susanne Bergh Mölndal Outdoor IF 00:29:56 76,36
53 Maria Holmberg Jönköpings OK 00:30:06 77,12
54 Monika Hjellström Gränna-Bygdens OK 00:30:13 77,64
55 Jeanette Buusch Lidköpings VSK 00:31:42 84,33
56 Anna Hagström Falkenbergs OK 00:36:00 103,74

Annonser

Bagheera