Svenska Orienteringsförbundet

O-Event 2012 - Zoorienteringen - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anette Bernhed Sävedalens AIK 00:17:36 14,48
2 Christina Halvarsson OK Kroppefjäll 00:18:04 16,42
3 Marie Hedar Eskilstuna OL 00:18:05 16,49
4 Helena Eriksson Eds SK 00:18:23 17,74
6 Anna Ek Södertälje-Nykvarn OF 00:19:14 21,27
7 Anna Abrahamsson Mölndal Outdoor IF 00:19:39 23,00
8 Annelie Alenius Boxholm-Mjölby OL 00:19:53 23,97
9 Åsa Alsiö Falköpings AIK OK 00:20:11 25,22
10 Lotta Jungåker Korsnäs IF OK 00:20:48 27,78
11 Ulrika Johansson OK Löftan 00:21:15 29,65
12 Charlotta Askeljung OK Klemmingen 00:21:20 30,00
13 Anne Johansson OK Dacke 00:21:23 30,21
13 Annika Aasa IK Uven 00:21:23 30,21
15 Lena Thuresson Burseryds IF 00:21:26 30,42
16 Camilla Adlerteg OK Enen 00:21:27 30,49
17 Pia Käck-Fritzell Mullsjö SOK 00:21:47 31,87
18 Anna Asplund Kungälvs OK 00:21:51 32,15
19 Carina Bergander Eksjö SOK 00:22:27 34,64
20 Susanne W Karlsson Härlövs IF 00:22:51 36,31
21 Karin Freyland SOK Aneby 00:23:01 37,00
22 Helena Johansson OK Gisle 00:23:18 38,18
23 Jenny Homann OK Orinto 00:23:50 40,39
24 Susanne Johannesson Ronneby OK 00:24:05 41,43
25 Maria Persson Asker SK 00:24:43 44,07
26 Barbro Kärvhag OK Skogsfalken 00:24:46 44,27
27 Agnetha le Claire FK Herkules 00:25:17 46,42
28 Ammi Andersson Mariestads FK 00:25:20 46,63
29 Karin Olsson Sjövalla FK 00:25:35 47,67
30 Doris Danielsson Istrums SK 00:25:50 48,71
31 Åsa Hedin Hjärnarps GH OL 00:25:52 48,85
32 Christina Liljeqvist Stenungsunds OK 00:26:15 50,44
33 Maria Delin FK Åsen 00:26:43 52,38
34 Annika Andreasson Frölunda OL 00:27:57 57,51
35 Anette Thoresson Andrarums IF 00:29:39 64,58
36 Christina Mellberg Svaide Roma SOK 00:29:55 65,69
37 Carina Stenberg OK Skogshjortarna 00:31:32 72,41
38 Katarina Borne Frölunda OL 00:33:35 80,93
39 Susanne Johansson Fjärås AIK 00:34:58 86,68
40 Helena Hammar Tidaholm SOK Sisu 00:36:33 93,26
41 Carina Olsson Falköpings AIK OK 00:39:07 103,93
42 Margareta Eliasson Tenhults SOK 00:43:51 123,61
43 Ann Jansson Järpling OK Klemmingen 00:44:29 126,25
Maria Widmark IF Hagen

Annonser

Bagheera