Svenska Orienteringsförbundet

Växjö OK, Elitserien - H21 ES

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 David Andersson Malungs OK Skogsmårdarna 00:35:57 -1,53
3 Peter Öberg OK Hällen 00:36:26 -0,54
4 Anders Holmberg Järla Orientering 00:36:28 -0,48
5 Johan Runesson OK Tisaren 00:36:42 0,00
6 Erik Johansson Halmstad OK 00:36:46 0,14
7 Oleksandr Kratov OK Orion 00:36:54 0,41
8 Marcus Millegård Sävedalens AIK 00:36:55 0,44
9 Jonas Pilblad IFK Göteborg 00:37:12 1,02
12 Filip Dahlgren IFK Lidingös Skid o OK 00:37:34 1,77
13 Matthias Müller Södertälje-Nykvarn OF 00:37:54 2,45
14 Mattias Millinger OK Linné 00:38:07 2,90
15 Anders Skarholt IFK Lidingös Skid o OK 00:38:32 3,75
16 Erik Andersson OK Denseln 00:38:36 3,88
17 Fredrik Johansson IFK Lidingös Skid o OK 00:38:47 4,26
18 Pål Skogtjärn Södertälje-Nykvarn OF 00:38:48 4,29
19 Hans Brolund OK Denseln 00:39:00 4,70
20 Henrik Jansson IK Hakarpspojkarna 00:39:01 4,74
21 Christian Nielsen IFK Göteborg 00:39:07 4,94
22 Mats Troeng OK Linné 00:39:08 4,97
23 Jakob Lööf OK Pan-Kristianstad 00:39:13 5,14
24 Francois Gonon IFK Göteborg 00:39:17 5,28
25 Erik Rost Malungs OK Skogsmårdarna 00:39:23 5,49
26 David Bejbom Vänersborgs SK 00:39:34 5,86
26 Daniel Attås OK Tisaren 00:39:34 5,86
29 Mattias Karlsson IK Hakarpspojkarna 00:39:57 6,64
30 Tomas Karlsson Malungs OK Skogsmårdarna 00:40:01 6,78
32 Johan Aronsson OK Tisaren 00:40:24 7,56
34 Johan Modig OK Pan-Kristianstad 00:40:40 8,11
35 Lukas Peterson IFK Umeå 00:40:42 8,18
35 Rasmus Søes IFK Lidingös Skid o OK 00:40:42 8,18
37 Jerker Lysell Rehns BK 00:40:48 8,38
37 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna 00:40:48 8,38
39 Kalle Johansson Halmstad OK 00:40:59 8,76
40 Pelle Engstrand Stora Tuna OK 00:41:12 9,20
41 Victor Silvemark Dalaportens OL 00:41:44 10,29
43 Tomas Stenström OK Linné 00:42:03 10,93
44 Christian Christensen IFK Göteborg 00:42:06 11,04
46 Robbin Kantarp OK Hällen 00:44:52 16,69
47 Kalle Dalin Leksands OK 00:44:54 16,76
48 Sigge Lundedal OK Denseln 00:44:55 16,79
49 Anders Kleist OK Denseln 00:46:49 20,68
50 Erik Liljequist OK Älme 00:47:23 21,83
51 Markus Lang Stora Tuna OK 00:48:07 23,33
Jonas Bäckström Malungs OK Skogsmårdarna 16:39:00 300,00
Emil Lauri IFK Lidingös Skid o OK 16:39:00 300,00
Henrik Löfås OK Linné 16:39:00 300,00
Christian Bobach IFK Göteborg 16:39:00 300,00
Pavlo Ushkvarok Stora Tuna OK 16:39:00 300,00

Annonser