Svenska Orienteringsförbundet

High Coast 2-days Etapp 2 - H45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Niklas Bratt OK Orion 00:54:44 8,78
2 Olle Lindman Finspångs SOK 01:01:30 18,86
3 Mats Hedman IF Hagen 01:02:33 20,42
4 Anders Dalhammer OK Roxen 01:04:05 22,70
5 Mats Jonsell IF Thor 01:06:26 26,20
6 Fredrik Smedberg OK Skogsfalken 01:06:54 26,90
7 Eric Roller Järfälla OK 01:07:20 27,54
8 Patrik Ottosson Gävle OK 01:07:49 28,26
9 Lars Holmgård Kils OK 01:08:24 29,13
10 Mats Granstedt IK Hakarpspojkarna 01:09:10 30,27
11 Mikael Westerberg OK Kolmården 01:09:36 30,92
12 Henrik Pettersson OK Roxen 01:10:25 32,13
13 Peter Edman Korsnäs IF OK 01:10:37 32,43
14 Per Carlberg Vallentuna-Össeby OL 01:13:14 36,33
15 Per Källvik Åmåls OK 01:13:20 36,48
16 Niklas Edvardsson Hästveda OK 01:15:12 39,26
17 Andreas Rangert IK Hakarpspojkarna 01:15:38 39,90
18 Per Gustås Linköpings OK 01:19:02 44,96
19 Magnus Fredriksson Korsnäs IF OK 01:19:13 45,24
20 Pontus Gille OK Roslagen 01:19:42 45,96
21 Stefan Karlsson OK Ravinen 01:20:17 46,83
22 Johan Hansson Jönköpings OK 01:20:37 47,32
23 Anders L Olsson Gävle OK 01:21:03 47,97
24 Håkan Karlsson FK Finn 01:21:42 48,93
26 Håkan Johansson IK Hakarpspojkarna 01:22:58 50,82
27 Torgny Näslund Skogslöparna 01:23:17 51,29
28 Magnus Sjöberg OK Branten 01:24:54 53,70
29 Anders Pettersson OK Dacke 01:27:34 57,67
30 Tommy Johansson Stångenäs AIS 01:28:13 58,64
31 Peter Brämerson Tibro OK 01:29:04 59,90
33 Erik Löseth Falköpings AIK OK 01:29:33 60,62
34 Mikael Davidsson Västerås SOK 01:30:19 61,77
35 Per-Anders Axelsson Markbygdens OK 01:31:16 63,18
36 Stefan Nilsson OK Linné 01:33:35 66,63
37 Niclas Ahlström Västerås SOK 01:34:01 67,27
38 Magnus Johansson OK Kolmården 01:35:05 68,86
39 Håkan Grubb Malmö OK 01:37:42 72,76
40 Svante Berglund Ulricehamns OK 01:41:26 78,32
41 Patrik Steen OK Enen 01:43:33 81,47
42 Tomas Hultqvist Tullinge SK 01:46:09 85,34
43 Anders Lundberg IK Vikings OK 01:51:59 94,03
44 Mats Lundqvist Östersunds OK 01:52:48 95,24
46 Björn Svensson OK Djerf 02:05:03 113,48
47 Tommy Bäck OK Kullingshof 02:09:16 119,76
48 Kenneth Nilsson Ystads OK 02:12:29 124,55
Kristian Palm IK Hakarpspojkarna
Ola Wallinder Göteborg-Majorna OK
Michael Granqvist OK Ravinen
Ulf Johansson OK Dacke
Magnus Blennow Falköpings AIK OK

Annonser

Bagheera