Swedish Orienteering Federation

JVM-test - H20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
Johan Runesson OK Tisaren 01:10:12 3.20
Jonas Leandersson OK Tyr 01:12:15 5.48
Gustav Bergman OK Ravinen 01:12:49 6.11
Rassmus Andersson OK Linné 01:13:02 6.35
Olle Boström Järla Orientering 01:14:59 8.53
Anton Sjökvist Stora Tuna OK 01:16:54 10.66
Oskar Sjöberg Täby OK 01:16:57 10.72
Olle Kalered OK Denseln 01:17:59 11.87
Love Sintring Hagaby GoIF 01:20:30 14.67
Oscar Carlsson Eksjö SOK 01:20:46 14.97
Rickard Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 01:20:47 14.99
Max Peter Bejmer Bromma-Vällingby SOK 01:22:37 17.03
Johan Högstrand Markbygdens OK 01:23:27 17.96
Niklas Olofsson Helsingborgs SOK 01:24:02 18.61
Henrik Berggren OK Denseln 01:25:16 19.98
Pontus Petersson Nybro OK 01:25:25 20.15
Kalle Bergman OK Ravinen 01:25:34 20.32
Anders Hedberg Göteborg/Majorna OK 01:26:24 21.24
Måns Sandgren OK Orion 01:27:29 22.45
Martin Regborn Hagaby GoIF 01:28:43 23.82
Oskar Svensson Finspångs SOK 01:29:31 24.72
Jens Wängdahl OK Gipen 01:29:32 24.73
Jakob Enmark Gävle OK 01:29:35 24.79
Rasmus Elmelid Skåneslättens OL 01:31:26 26.85
Jonas Nordström Tullinge SK 01:31:32 26.96
Daniel Wejås Nyköpings OK 01:32:13 27.72
Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 01:33:05 28.69
Jonas Borg Södertälje-Nykvarn OF 01:33:25 29.06
Rasmus Palmqvist Aslaksen Järfälla OK 01:33:40 29.34
Robert Vångell Linköpings OK 01:34:33 30.32
Marcus Berggren GOIF Tjalve 01:34:40 30.45
Måns Östman Göteborg/Majorna OK 01:35:08 30.97
Oscar Riis Gamleby OK 01:36:11 32.14
Andreas Bergander Eksjö SOK 01:36:37 32.62
Viktor Antonsson Eksjö SOK 01:36:49 32.85
Erik Pettersson Attunda OK 01:38:02 34.20
Johan Kärrström Tullinge SK 01:38:22 34.57
Fredrik Carlsson Täby OK 01:38:32 34.76
Daniel Lindgren OK Linné 01:41:27 38.01
Robert Wetterlöf OK Pan-Kristianstad 01:41:35 38.16
Eric Hansson Nässjö OK 01:41:39 38.23
Daniel Martinsson Göteborg/Majorna OK 01:42:16 38.92
Oscar Björck OK Älme 01:43:10 39.92
Joakim Berg Bromma-Vällingby SOK 01:45:22 42.37
Joakim Carlsson Täby OK 01:47:52 45.16
Jonas Lundgren Linköpings OK 01:48:32 45.90
Jonas Kärrström Tullinge SK 01:56:14 54.48
Martin Bengtsson IS Kullen 02:02:13 61.14
Erik Sköld Linköpings OK 02:08:29 68.12
Johan Norberg Gamleby OK 16:39:00 90.00
Johan Fröberg GOIF Tjalve 16:39:00 90.00
Simon Hedlund Köping-Kolsva OK 16:39:00 90.00
Johan Lindberg Malungs OK Skogsmårdarna 16:39:00 90.00
Joel Nilsson IFK Göteborg 16:39:00 90.00
Albin Ridefelt OK Linné 16:39:00 90.00
Mandus Ridefelt OK Linné 16:39:00 90.00
Lennart Johansson Nyköpings OK 16:39:00 90.00
Ola Brönnheden Vimmerby OK 16:39:00 90.00
Joakim Svensk Stora Tuna OK 16:39:00 90.00
Oskar Daniels Attunda OK 16:39:00 90.00
John Persson IFK Göteborg 16:39:00 90.00
Love Berzell Attunda OK 16:39:00 90.00
Eric Börjeskog OK Tor 16:39:00 90.00
Oskar Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 16:39:00 90.00
David Gottfridsson Lillomarka OL 16:39:00 90.00

Advertisements