Sommarlandssprinten - D12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Alma Wilhelmsson
|
Falköpings AIK OK |
00:10:57 |
95,04 |
|
2 |
Alva Sonesson
|
Falköpings AIK OK |
00:10:58 |
95,27 |
|
3 |
Elsa Aderstedt Althoff
|
Kungälvs OK |
00:11:13 |
98,78 |
|
4 |
Ebba Lindman
|
IK Hakarpspojkarna |
00:12:31 |
116,99 |
|
5 |
Felicia Järsenholt
|
Ulricehamns OK |
00:13:30 |
130,76 |
|
6 |
Moa Arlebo
|
KFUM Örebro OK |
00:13:32 |
131,23 |
|
7 |
Elin Lindblad
|
OK Djerf |
00:13:39 |
132,86 |
|
8 |
Hanna Andersson
|
Falköpings AIK OK |
00:13:40 |
133,10 |
|
9 |
Klara Bolin
|
Tullinge SK |
00:13:58 |
137,30 |
|
10 |
Alma Holmqvist Johansson
|
IK Hakarpspojkarna |
00:14:05 |
138,93 |
|
11 |
Rebecca Lekberg
|
Sävedalens AIK |
00:14:17 |
141,73 |
|
12 |
Kajsa Carlsson Wallum
|
Sävedalens AIK |
00:14:26 |
143,83 |
|
13 |
Elsa Kamfors
|
OK Kullingshof |
00:15:04 |
152,71 |
|
14 |
Ida Roos
|
SOK Träff |
00:15:07 |
153,41 |
|
15 |
Klara Wallinder
|
Göteborg-Majorna OK |
00:15:41 |
161,34 |
|
16 |
Hanna Gabrielsson
|
Kungälvs OK |
00:16:17 |
169,75 |
|
17 |
Lovisa Lager
|
Halmstad OK |
00:16:28 |
172,32 |
|
18 |
Linnéa Samuelsson
|
NAIS Orienteringsklubb |
00:16:59 |
179,55 |
|
19 |
Josefine Maqtari
|
Forserums SOK |
00:17:03 |
180,49 |
|
20 |
Tilda Melkstam
|
Lerums SOK |
00:17:37 |
188,43 |
|
21 |
Vendela Lönkvist
|
OK Vivill |
00:17:57 |
193,10 |
|
22 |
Moa Rännare
|
Hjobygdens OK |
00:18:04 |
194,73 |
|
23 |
Rebecka Haraldsson
|
Jönköpings OK |
00:18:20 |
198,47 |
|
24 |
Katja Strandberg
|
Gamleby OK |
00:18:28 |
200,33 |
|
25 |
Smilla Tengvall
|
Boxholm-Mjölby OL |
00:18:36 |
202,20 |
|
26 |
Andrea Lamprecht
|
Köping-Kolsva OK |
00:18:38 |
202,67 |
|
27 |
Towa Pettersson
|
OK Denseln |
00:20:25 |
227,65 |
|
28 |
Ada Snäll
|
Tidaholm SOK Sisu |
00:20:39 |
230,92 |
|
29 |
Klara Grahn
|
IFK Göteborg |
00:20:51 |
233,72 |
|
30 |
Lisa Hallmén
|
OK Tisaren |
00:21:11 |
238,39 |
|
31 |
Sofia Jansson
|
Hjobygdens OK |
00:21:17 |
239,79 |
|
32 |
Isa Lindström
|
IK Wilske |
00:21:39 |
244,92 |
|
33 |
Sara Mouazzen
|
Västerås SOK |
00:22:19 |
254,26 |
|
34 |
Agnes Källström
|
Sala OK |
00:24:02 |
278,31 |
|
35 |
Klara Johansson
|
Hjobygdens OK |
00:25:23 |
297,22 |
|
36 |
Emma Gustafsson
|
OK Kullingshof |
00:28:27 |
300,00 |
|
37 |
Matilda Renlund
|
Stigsökarna |
00:29:51 |
300,00 |
|
38 |
Klara Rinnemo
|
KFUM Örebro OK |
00:30:31 |
300,00 |
|
39 |
Johanna Johansson
|
Stångenäs AIS |
00:30:45 |
300,00 |
|
40 |
Anne Andresen
|
Almby IK |
00:33:25 |
300,00 |
|
41 |
Isabell Isidorsson
|
OK Vivill |
00:36:31 |
300,00 |
|
42 |
Jennifer Olausson
|
Stenungsunds OK |
00:45:19 |
300,00 |
|
|
Linnea Holmvik
|
Tidaholm SOK Sisu |
|
|
|
|
Amanda Jansson
|
OK Djerf |
|
|
|
|
Hanna Brorson
|
OK Nackhe |
|
|
|
|
Ellen Blennow
|
Falköpings AIK OK |
|
|