Svenska Orienteringsförbundet

SM Natt - D18

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Rebecka Hylander Nyköpings OK 00:52:44 9,17
2 Felicia Stuhlhofer OK Landehof 00:54:19 11,20
3 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 00:54:23 11,28
4 Emma Bjessmo Bromma-Vällingby SOK 00:54:29 11,41
5 Johanna Öberg Ryda SK 00:54:38 11,60
6 Fredrika von Essen OK Linné 00:56:48 14,37
7 Erica Edman Korsnäs IF OK 00:57:43 15,55
8 Amanda Blennow Falköpings AIK OK 00:58:08 16,08
9 Amanda Falck Weber Eksjö SOK 00:58:47 16,91
10 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 01:01:08 19,91
11 Moa Svensson IK Hakarpspojkarna 01:01:10 19,96
12 Kajsa Hedin Hjärnarps GH OL 01:01:36 20,51
13 Ida Kallur OK Ravinen 01:01:58 20,98
14 Ellen Johnsson OK Nackhe 01:02:50 22,09
15 Filippa Johansson Jönköpings OK 01:03:22 22,77
16 Stina Nilsson Umeå OK 01:03:40 23,15
17 Aina Edgren Trollhättans SOK 01:03:42 23,20
18 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 01:04:03 23,64
19 Louise Lundgren Växjö OK 01:04:13 23,86
20 Lovisa Leman Göteborgs SK 01:04:56 24,77
21 Amanda Johansson OK Dacke 01:06:12 26,39
22 Julia Adolfsson OK Kåre 01:07:14 27,71
23 Pim Hedberg Lunds OK 01:08:32 29,38
24 Petra Gunnarsdotter Tenhults SOK 01:11:16 32,87
25 Fanny Asketun OK Roxen 01:11:47 33,53
26 Hanna Åberg OK Landehof 01:11:52 33,64
27 Sofia Johansson OK Alehof 01:11:58 33,77
28 Emma Bränneby OK Kolmården 01:12:28 34,41
29 Elina Von Krusenstierna OK Kåre 01:12:51 34,90
30 Klara Pålsson Kungälvs OK 01:15:03 37,71
31 Klara Holmgård Kils OK 01:15:35 38,39
32 Klara Andrén Tibro OK 01:17:18 40,59
33 Linnéa Andersson Bredaryds SOK 01:18:20 41,91
34 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 01:18:21 41,93
35 Matilda Dammvik Stora Tuna OK 01:19:07 42,91
36 Hanna Korhonen Haninge SOK 01:20:26 44,59
37 Stina Magnusson OK Nolaskogsarna 01:22:53 47,73
38 Maja Enges Leksands OK 01:25:12 50,69
39 Linnea Gustafsson OK Gynge 01:26:53 52,84
40 Rebecka Hoppe IF Thor 01:27:23 53,48
Maria Andersson Västerbergslagens OL
Malin Widén Uddevalla OK
Carolina Nealis Länna IF
Lisa Malmström GOIF Tjalve
Alice Törnlund OK Södertörn

Annonser

OOCup 2022