Svenska Orienteringsförbundet

OK Jösse - D18 E

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:49:00 9,00
2 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 00:52:29 13,91
3 Frida Sandberg Säterbygdens OK 00:52:50 14,40
4 Hanna Axelsson-Meyerson OK Linné 00:53:56 15,95
5 Helena Karlsson Bromma-Vällingby SOK 00:54:11 16,30
6 Elin Svensson Nässjö OK 00:54:44 17,07
8 Lisa Risby OK Kåre 00:55:38 18,34
9 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 00:56:02 18,91
10 Alexandra Bjärrenholt Rånäs OK 00:56:03 18,93
11 Marion Aebi OK Tisaren 00:56:10 19,09
12 Annie Forsberg OK Ravinen 00:56:43 19,87
13 Jenny Eriksson OK Kåre 00:58:02 21,72
14 Johanna Erlandsson OK Skogsfalken 00:58:31 22,40
15 Hilda Forsgren Täby OK 01:00:03 24,56
16 Amanda Leo Bredaryds SOK 01:00:11 24,75
17 Frida Erkers Leksands OK 01:00:14 24,82
18 Amilia Björklund Sävedalens AIK 01:00:36 25,34
19 Sofie Svensson Vimmerby OK 01:01:25 26,49
20 Annika Carlberg Vallentuna-Össeby OL 01:02:03 27,38
21 Laura DAngelo Attunda OK 01:02:25 27,89
22 Lisa Andersson Ärla IF 01:02:28 27,96
23 Julia Bauer Eksjö SOK 01:02:30 28,01
24 Julia Lundquist Nybro OK 01:02:33 28,08
25 Linda Lindkvist OK Denseln 01:02:44 28,34
26 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 01:02:48 28,43
27 Linnea Holmqvist Hagaby GOIF 01:03:04 28,81
28 Ida Hylander Nyköpings OK 01:03:19 29,16
29 Frida Forshällen Attunda OK 01:03:39 29,63
30 Klara Alm Länna IF 01:04:31 30,85
31 Linnea Sundström OK Renen 01:04:37 30,99
32 Rebecka Heinrup Tullinge SK 01:04:39 31,04
33 Anna Bredfelt Lunds OK 01:05:14 31,86
34 Hanna Wåhlin OK Skogsfalken 01:05:20 32,00
35 Julia Lauri OK Tisaren 01:05:30 32,24
36 Linnea Adolfsson Tullinge SK 01:05:41 32,49
37 Helena Markstedt OK Södertörn 01:05:51 32,73
38 Stina Berg IS Kullen 01:06:33 33,71
39 Elin Månsson OK Löftan 01:06:34 33,74
40 Sara Jonsson OK Klyftamo 01:06:35 33,76
41 Maja Pettersson OK Dacke 01:06:39 33,86
42 Ellinor Johansson OK Skogsstjärnan 01:06:49 34,09
43 Lina Lång Stora Tuna OK 01:07:13 34,65
44 Karolina Nygren Skogspojkarnas OK 01:07:14 34,68
45 Lisa Lindgren Stora Tuna OK 01:07:27 34,98
46 Tove Lagerberg OK Södertörn 01:07:49 35,50
47 Emma Backlund Säterbygdens OK 01:08:00 35,76
47 Linnea Faxén Linköpings OK 01:08:00 35,76
49 Sofia Forngren OK Enen 01:09:34 37,96
50 Josefina Almén Linköpings OK 01:09:41 38,13
51 Hedvig Markgren Täby OK 01:10:47 39,68
52 Elida Ottmer Tormestorps IF 01:11:40 40,92
53 Therese Westher OK Tisaren 01:11:59 41,37
54 Maria Björklund Bjursås OK 01:14:27 44,84
55 Anna Linde OK Linné 01:16:29 47,70
56 Linnea Gustafsson Uddevalla OK 01:18:21 50,33
57 Kristin Schyberg Fjärås AIK 01:20:48 53,78
58 Lovisa Hansson Bredareds IF 01:24:51 59,48
Kajsa Hammarström OK Hällen 16:39:00 300,00
Sofia Johansson Trollhättans SOK 16:39:00 300,00
Lovisa Adolfsson Tullinge SK 16:39:00 300,00
Michaela Hallqvist Malungs OK Skogsmårdarna 16:39:00 300,00
Erika Lindqvist Sävedalens AIK 16:39:00 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr