Svenska Orienteringsförbundet

Kringelträffen - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Erik Andersson Järla Orientering 01:05:10 3,16
3 Jan Troeng OK Linné 01:07:08 5,45
4 Oskar Malmberg IFK Umeå 01:07:41 6,09
5 Oskar Carlborg OK Hällen 01:08:10 6,66
6 Per Carlborg Linköpings OK 01:08:49 7,41
7 Martin Vister Järla Orientering 01:09:01 7,65
8 Patrik Lind Ärla IF 01:09:23 8,07
9 Jonathan Rosendahl Ärla IF 01:09:54 8,67
10 Karl Walheim Ärla IF 01:10:30 9,37
11 Liutauras Bilevicius OK Linné 01:11:00 9,95
12 Peter Hemmyr Järla Orientering 01:11:28 10,50
13 David Bejbom Järla Orientering 01:12:55 12,19
14 Johan Kärrström Tullinge SK 01:13:30 12,87
15 Mikael Andersson Linköpings OK 01:13:43 13,12
16 Stefan Sjölund Skogslöparna 01:13:59 13,43
17 Per-Åke Olsson OK Ravinen 01:14:39 14,20
18 David Rüedlinger Leksands OK 01:15:05 14,71
19 Olof Eriksson OK Linné 01:15:55 15,68
20 Niklas Wrane Söders-Tyresö 01:16:12 16,01
21 Peter Eriksson Linköpings OK 01:16:13 16,03
22 Kalle Johansson Göteborg-Majorna OK 01:16:18 16,13
23 Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering 01:17:33 17,58
24 Jörgen Ohlin OK Linné 01:17:50 17,91
25 Johan Hamelius OK Linné 01:17:52 17,95
26 Martin Larbo IFK Lidingö SOK 01:18:08 18,26
27 Andrew Quin IFK Lidingö SOK 01:18:27 18,63
28 Erik Thorsson Turun Metsänkävijät 01:18:44 18,96
29 Mats Sundbüe Strängnäs-Malmby OL 01:20:27 20,96
30 Rickard Ekman OK Roslagen 01:21:27 22,12
31 Ulrik Imberg OK Linné 01:21:38 22,34
33 Lars Soldagg OK Klemmingen 01:22:14 23,03
34 David Pettersson Täby OK 01:23:09 24,10
35 Erik Mattsson Järla Orientering 01:23:41 24,72
36 Tomas Lilja Söders-Tyresö 01:24:02 25,13
37 Christian Rotviker Centrum OK 01:25:56 27,34
38 Boris Granovskiy OK Linné 01:26:11 27,63
39 Henrik Eriksson Centrum OK 01:27:19 28,95
40 JACOB LINDSTAM OK Ravinen 01:29:25 31,40
41 Johan Eriksson Linköpings OK 01:30:36 32,78
42 Björn Wistrand OK Hällen 01:31:34 33,90
43 Oskar Backlund Ärla IF 01:31:45 34,12
44 Daniel Johansson Falkenbergs OK 01:32:00 34,41
45 Christoffer Winander-Schönning Järfälla OK 01:32:47 35,32
46 John Svanberg OK Södertörn 01:33:45 36,44
47 Roland Persson Skarpnäcks OL 01:35:59 39,04
48 Arnaud Dumas IFK Lidingö SOK 01:36:09 39,24
49 Olof Carlsson Söders-Tyresö 01:38:53 42,42
50 Fredrik Hedin IFK Enskede 01:39:59 43,70
51 Hampus Möller Linköpings OK 01:42:21 46,46
52 Måns Bränneby OK Kolmården 01:44:31 48,98
53 LarsErik Johansson Ärla IF 01:59:37 66,56
54 Robert Sundström FK Friskus-Varberg 02:02:06 69,45
55 Mattias Henriksson Centrum OK 02:23:48 94,72
Jonas Lindholm Centrum OK
Jakob Gustavsson Linköpings OK
Dan Wester Järla Orientering
David Johansson Falkenbergs OK
Emil Hammarström OK Måsen
Lasse Jansson Gävle OK
John Hartley OK Ravinen

Annonser

Bagheera