Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D20 E

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:54:45 9,22
2 Anna Forsberg OK Kolmården 00:55:42 10,42
3 Anna Bachman Täby OK 00:56:02 10,84
4 Lina Blomqvist OK Skogsfalken 00:56:40 11,64
5 Therese Klintberg Eksjö SOK 00:57:50 13,12
6 Jenny Bengtsson Långhundra IF 00:57:54 13,20
7 Ida Bobach Ulricehamns OK 00:58:40 14,17
8 My Westlund OK Tyr 00:59:36 15,35
9 Bettina Aebi OK Tisaren 01:00:32 16,53
10 Katarina Svahn IFK Moras OK 01:00:45 16,80
11 Kajsa Risby OK Kåre 01:00:55 17,02
12 Magdalena Olsson IFK Moras OK 01:01:08 17,29
13 Nastia Trubkina Hellas OK 01:01:17 17,48
14 Ida Lindkvist OK Denseln 01:01:38 17,92
15 Lilian Forsgren OK Tisaren 01:01:46 18,09
16 Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 01:01:53 18,24
18 Linnea Martinsson OK Tyr 01:02:28 18,97
19 Karolin Ohlsson Tullinge SK 01:02:49 19,42
20 Malin Andersson OK Nolaskogsarna 01:02:53 19,50
21 Linnéa Wiking OK Kåre 01:03:14 19,94
22 Jana Knapová FK Friskus-Varberg 01:03:38 20,45
23 Emeli Pettersson Tullinge SK 01:04:12 21,17
27 Lisa Larsen Täby OK 01:05:44 23,10
29 Kristin Hylander Nyköpings OK 01:06:01 23,46
33 Maria Westher OK Tisaren 01:07:07 24,85
34 Signe Klinting Ulricehamns OK 01:07:11 24,94
35 Sofie Landqvist Köping-Kolsva OK 01:07:26 25,25
37 Benita Hansson Gotlands Bro Orienteringsklubb 01:07:51 25,78
38 Viktoria Ernstsson FK Göingarna 01:07:52 25,80
39 Lisa Pettersson OK Dacke 01:08:21 26,41
40 Frida Forsberg OK Ravinen 01:08:23 26,46
41 Christina Løvald Hellberg Täby OK 01:08:31 26,62
42 Anna Segersson Eksjö SOK 01:08:59 27,21
44 Anna Gustafsson IK Hakarpspojkarna 01:09:40 28,08
45 Elin Ström Tullinge SK 01:10:17 28,86
47 Linn Grälls OK Kåre 01:10:54 29,64
48 Lovisa Nilsson Sävedalens AIK 01:11:05 29,87
49 Malin Jacobsson OK Rodhen 01:11:48 30,77
50 Julia Davidsson OK Klemmingen 01:12:19 31,43
52 Lovisa Onsbring Gustafson Eskilstuna OL 01:12:26 31,58
53 Louise Carlsson Boxholm-Mjölby OL 01:12:27 31,60
54 Sanna Linsefors Lunds OK 01:12:29 31,64
56 Ellinor Sterner IK Hakarpspojkarna 01:12:48 32,04
57 Hanna Johansson Skattkärrs IF 01:13:01 32,31
59 Elisabeth Ahlgren Täby OK 01:14:18 33,94
60 Frida Emanuelsson Domnarvets GOIF 01:14:54 34,69
61 Sarah Tibell Linköpings OK 01:15:17 35,18
64 Pernilla Petersson IK Hakarpspojkarna 01:16:53 37,20
65 Maria Ohlsson OK Dacke 01:17:13 37,62
67 Caroline Lennartsson OK Skogsstjärnan 01:17:36 38,11
68 Louise Markstedt OK Södertörn 01:17:40 38,19
69 Elin Sundqvist Tullinge SK 01:17:47 38,34
70 Marita Freimane OK Södertörn 01:17:51 38,42
71 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 01:17:55 38,51
72 Klara Hall Järla Orientering 01:18:18 38,99
73 Sofie Wetter Arboga OK 01:19:16 40,21
75 Sofia Levin OK Tyr 01:19:29 40,49
76 Josefin Aronsson OK Tisaren 01:19:38 40,68
82 Maria Nordström IFK Moras OK 01:21:36 43,16
84 Maria Bois Malungs OK Skogsmårdarna 01:22:36 44,43
85 Amanda Eklund Rånäs OK 01:22:54 44,81
86 Carin Rosander Finspångs SOK 01:22:55 44,83
87 Malin Sandström Järla Orientering 01:23:08 45,10
88 Moa Johanson OK Skogsstjärnan 01:23:53 46,05
89 Ann-Sofie Karlsson Årsunda IF 01:24:21 46,64
96 Jannie Hagård Rävetofta OK 01:27:24 50,50
98 Julia Blomquist Järfälla OK 01:28:58 52,48
99 Johanna Persson Tullinge SK 01:30:38 54,59
100 Anna Brodin OK Tyr 01:30:49 54,82
103 Kristin Edvardsen Göteborg/Majorna OK 01:37:41 63,50
104 Lovisa Persson OK Tisaren 01:38:48 64,91
107 Ida Forsén Tullinge SK 01:49:48 78,82
Lisa Rönnols Täby OK 16:39:00 300,00
Sofie Hansen Skåneslättens OL 16:39:00 300,00
Maria Nordström Gävle OK 16:39:00 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF