Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D18 E

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:29:07 5,93
2 Linda Lindkvist OK Denseln 00:31:58 12,39
4 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:33:44 16,39
6 Hedvig Markgren Täby OK 00:35:03 19,37
7 Amanda Thellsén OK Roxen 00:35:19 19,97
9 Annie Forsberg OK Ravinen 00:35:40 20,76
10 Maja Pettersson OK Dacke 00:35:44 20,91
12 Elin Månsson OK Löftan 00:35:53 21,25
12 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 00:35:53 21,25
14 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 00:36:12 21,97
15 Helena Karlsson Bromma-Vällingby SOK 00:36:15 22,08
20 Rebecka Heinrup Tullinge SK 00:36:53 23,52
21 Hilda Forsgren Täby OK 00:37:35 25,10
25 Elin Svensson Nässjö OK 00:38:05 26,24
26 Amanda Leo Bredaryds SOK 00:38:23 26,92
27 Johanna Erlandsson OK Skogsfalken 00:38:28 27,10
30 Ida Hylander Nyköpings OK 00:39:19 29,03
31 Hanna Axelsson-Meyerson OK Linné 00:39:24 29,22
33 Elida Ottmer Tormestorps IF 00:39:42 29,90
35 Lovisa Adolfsson Tullinge SK 00:40:02 30,65
36 emma bergström OK Vargen 00:40:06 30,80
38 Maria Björklund Bjursås OK 00:40:19 31,29
39 Frida Erkers Leksands OK 00:40:25 31,52
40 Stina Berg IS Kullen 00:40:27 31,60
43 Julia Almén Linköpings OK 00:40:46 32,31
44 Lina Lång Stora Tuna OK 00:40:53 32,58
46 Lovisa Hansson Bredareds IF 00:41:22 33,67
47 Klara Alm OK Linné 00:41:23 33,71
49 Kristin Schyberg Fjärås AIK 00:41:39 34,31
50 Anna Bredfelt Lunds OK 00:41:50 34,73
54 Frida Forshällen Attunda OK 00:42:26 36,09
55 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 00:42:32 36,31
58 Karolina Nygren Skogspojkarnas OK 00:43:01 37,41
59 Johanna Sarenmark Leksands OK 00:43:29 38,46
60 Viktoria Helmersson Ockelbo OK 00:43:39 38,84
61 Marie Spångmyr Leksands OK 00:43:48 39,18
63 Marion Aebi OK Tisaren 00:44:00 39,63
65 Sara Jonsson OK Klyftamo 00:44:16 40,24
68 Lenka Knapová FK Friskus-Varberg 00:44:43 41,26
70 Hanna Modig Tjärnström Linköpings OK 00:44:59 41,86
72 Erika Hugoson Nässjö OK 00:45:21 42,69
74 Sofia Forngren OK Enen 00:46:11 44,58
75 Maria Johansson OK Skärmen 00:46:27 45,18
76 Linnea Holmqvist Hagaby GOIF 00:46:29 45,26
77 Anna Nilsson-Simkovics Ulricehamns OK 00:46:31 45,33
79 Tereza Novotna OK Hällen 00:46:55 46,24
80 Joline Ingelsson OK Hammaren 00:47:07 46,69
81 Sofie Svensson Vimmerby OK 00:47:10 46,80
82 Frida Persson IFK Moras OK 00:47:19 47,14
83 Therese Westher OK Tisaren 00:47:29 47,52
84 Maja Falk Ulricehamns OK 00:47:44 48,09
85 Sofia Johansson Trollhättans SOK 00:47:48 48,24
86 Linnea Faxén Linköpings OK 00:48:09 49,03
88 Lisa Risby OK Kåre 00:48:49 50,54
89 Josefina Almén Linköpings OK 00:48:51 50,62
90 Jenny Eriksson OK Kåre 00:48:54 50,73
92 Michaela Hallqvist Malungs OK Skogsmårdarna 00:49:16 51,56
94 Hanna Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:49:37 52,35
97 Anna Linde OK Linné 00:50:21 54,01
98 Ellinor Johansson OK Skogsstjärnan 00:50:35 54,54
101 Erika Lindqvist Sävedalens AIK 00:52:04 57,90
102 Margrete Aspvall Ronneby OK 00:52:12 58,20
103 Linnea Gustafsson Uddevalla OK 00:52:39 59,22
104 Lisa Andersson Ärla IF 00:52:47 59,52
106 Julia Lauri OK Tisaren 00:53:19 60,73
107 Sara Lundsten Vittjärvs IK 00:54:10 62,66
110 Linnea Sundström OK Renen 00:56:31 67,98
112 Kajsa Hammarström OK Hällen 00:58:05 71,52
115 Julia Lundquist Nybro OK 01:15:59 112,06
Lisa Pedersen OK Skogshjortarna 16:39:00 300,00
Helena Markstedt OK Södertörn 16:39:00 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr