Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D18 E

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Helena Karlsson Bromma-Vällingby SOK 00:56:14 7,28
3 Hilda Forsgren Täby OK 01:01:42 13,82
4 Amilia Björklund Sävedalens AIK 01:02:51 15,20
6 Erika Lindqvist Sävedalens AIK 01:04:39 17,35
8 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 01:04:57 17,71
12 Lisa Risby OK Kåre 01:06:27 19,51
14 Hanna Axelsson-Meyerson OK Linné 01:07:08 20,33
16 Linnea Holmqvist Hagaby GOIF 01:08:29 21,94
17 Rebecka Heinrup Tullinge SK 01:08:30 21,96
18 Kajsa Hammarström OK Hällen 01:09:05 22,66
19 Johanna Erlandsson OK Skogsfalken 01:09:19 22,94
20 Elin Svensson Nässjö OK 01:09:22 23,00
22 Klara Alm OK Linné 01:10:05 23,85
23 Amanda Thellsén OK Roxen 01:10:14 24,03
25 Hanna Käll Tumba-Mälarhöjden OK 01:10:35 24,45
28 Sofia Johansson Trollhättans SOK 01:11:26 25,47
29 Linda Lindkvist OK Denseln 01:11:41 25,77
32 Helena Markstedt OK Södertörn 01:12:20 26,55
33 Marion Aebi OK Tisaren 01:12:52 27,18
34 Maja Pettersson OK Dacke 01:13:13 27,60
35 Amanda Leo Bredaryds SOK 01:13:28 27,90
38 Hedvig Markgren Täby OK 01:13:46 28,26
39 Frida Erkers Leksands OK 01:14:13 28,80
40 Lovisa Adolfsson Tullinge SK 01:14:23 29,00
44 Julia Almén Linköpings OK 01:15:08 29,90
46 Elin Månsson OK Löftan 01:15:33 30,40
47 Anna Bredfelt Lunds OK 01:15:45 30,63
48 Lisa Andersson Ärla IF 01:16:15 31,23
51 Joline Ingelsson OK Hammaren 01:17:40 32,93
52 Julia Lundquist Nybro OK 01:18:06 33,45
54 Josefina Almén Linköpings OK 01:18:11 33,55
56 Sara Jonsson OK Klyftamo 01:18:16 33,65
58 Johanna Sarenmark Leksands OK 01:19:10 34,72
59 Linnea Faxén Linköpings OK 01:19:26 35,04
60 Ida Hylander Nyköpings OK 01:19:45 35,42
61 Maria Björklund Bjursås OK 01:20:33 36,38
62 Lenka Knapová FK Friskus-Varberg 01:20:38 36,48
63 Margrete Aspvall Ronneby OK 01:20:40 36,52
64 Lovisa Hansson Bredareds IF 01:20:50 36,72
65 Sara Lundsten Vittjärvs IK 01:21:19 37,30
65 Anna Nilsson-Simkovics Ulricehamns OK 01:21:19 37,30
70 emma bergström OK Vargen 01:22:58 39,27
72 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 01:24:28 41,06
73 Frida Forshällen Attunda OK 01:24:36 41,22
74 Maria Johansson OK Skärmen 01:24:49 41,48
75 Stina Berg IS Kullen 01:24:58 41,66
76 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 01:25:26 42,22
78 Kristin Schyberg Fjärås AIK 01:25:56 42,82
80 Viktoria Helmersson Ockelbo OK 01:27:09 44,27
83 Maja Falk Ulricehamns OK 01:28:00 45,29
84 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 01:28:31 45,91
85 Annie Forsberg OK Ravinen 01:28:37 46,03
87 Marie Spångmyr Leksands OK 01:29:51 47,51
88 Jenny Eriksson OK Kåre 01:29:52 47,53
90 Ellinor Johansson OK Skogsstjärnan 01:30:38 48,44
91 Linnea Gustafsson Uddevalla OK 01:31:11 49,10
92 Anna Linde OK Linné 01:31:24 49,36
96 Therese Westher OK Tisaren 01:32:09 50,26
97 Lina Lång Stora Tuna OK 01:32:37 50,82
99 Frida Persson IFK Moras OK 01:33:30 51,87
102 Elida Ottmer Tormestorps IF 01:35:55 54,76
103 Tereza Novotna OK Hällen 01:36:37 55,60
104 Erika Hugoson Nässjö OK 01:37:33 56,72
107 Hanna Modig Tjärnström Linköpings OK 01:39:41 59,27
108 Karolina Nygren Skogspojkarnas OK 01:40:45 60,55
Julia Lauri OK Tisaren 16:39:00 300,00
Linnea Sundström OK Renen 16:39:00 300,00
Michaela Hallqvist Malungs OK Skogsmårdarna 16:39:00 300,00
Sofia Forngren OK Enen 16:39:00 300,00
Sofie Svensson Vimmerby OK 16:39:00 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF