Svenska Orienteringsförbundet

Tolereds Allmänna IK - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Lina Strand Göteborg/Majorna OK 00:26:40 0,21
2 Laila B Höglund FK Herkules 00:29:38 6,91
3 Johanna Berggren Sävedalens AIK 00:32:05 12,44
4 Helena Svensson OK Tyr 00:32:11 12,67
5 Jennie Andersson Sävedalens AIK 00:32:19 12,97
6 Eva Öhlund Ulricehamns OK 00:32:41 13,80
7 Petra Halvarsson IF Thor 00:33:10 14,89
7 Ida-Maria Svensson Sävedalens AIK 00:33:10 14,89
9 Rachel Engeler Göteborg/Majorna OK 00:33:29 15,60
10 Lotta Saetre OK Landehof 00:33:46 16,24
11 Helena Lidhage Ulricehamns OK 00:33:51 16,43
11 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:33:51 16,43
13 Jenny Nyman Vänersborgs SK 00:34:08 17,07
14 Kristin Edvardsen Göteborg/Majorna OK 00:34:51 18,69
15 Sara Prince FK Herkules 00:35:01 19,07
16 Pia Johansson OK Landehof 00:35:06 19,25
17 Lotta Nilsson OK Alehof 00:35:36 20,38
18 Maria Holmstrand IFK Göteborg 00:35:47 20,80
19 Sara Johansson Göteborg/Majorna OK 00:36:14 21,81
20 Kristina Andersson Jönköpings OK 00:36:19 22,00
21 Ida Svensson Sjövalla FK 00:36:41 22,83
22 Hanna Mattsson IK Uven 00:37:15 24,11
23 Sara Svensson Göteborg/Majorna OK 00:37:27 24,56
24 Karin Spjuth IK Hakarpspojkarna 00:37:29 24,64
25 Sofia Tabod Sävedalens AIK 00:37:32 24,75
26 Linda Martinsson IF Marin Väst 00:37:38 24,97
27 Lina Larsson Vänersborgs SK 00:38:25 26,74
28 Åsa Nordberg Göteborg/Majorna OK 00:38:28 26,86
29 Camilla Berglund Sävedalens AIK 00:39:03 28,17
30 Desiré Rex OK Landehof 00:39:43 29,68
31 Sara Holmberg Göteborg/Majorna OK 00:40:02 30,39
32 Frida Kjellberg IFK Göteborg 00:40:34 31,60
33 Annica Clevnert Leire Sävedalens AIK 00:40:43 31,94
34 Moa Johanson OK Skogsstjärnan 00:40:57 32,46
35 Lina Hulander Ulricehamns OK 00:41:08 32,88
36 Sandra Laas IFK Göteborg 00:41:09 32,91
37 Frida Emanuelsson Domnarvets GOIF 00:41:20 33,33
38 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 00:41:28 33,63
39 Carin Magnusson OK Tor 00:41:29 33,67
40 Christine Litzell OK Skogshjortarna 00:43:17 37,73
41 Elin Tudén IK Hakarpspojkarna 00:43:25 38,03
42 Kristin Skaar Ryda SK 00:43:28 38,15
43 Jennie Runesson Göteborg/Majorna OK 00:43:38 38,52
44 Hanna Johansson OK Skogshjortarna 00:45:07 41,87
45 Sara Lorén OK Landehof 00:45:28 42,66
46 Rebecka Adolfsson OK Kåre 00:45:30 42,74
47 Agnes Ramle Sjövalla FK 00:46:36 45,22
48 Hanna Arnell FK Friskus Varberg 00:46:59 46,09
49 Åsa Cliffordson Gävle OK 00:47:04 46,27
50 Maria Gustafsson Sävedalens AIK 00:47:45 47,82
51 Frida Stolt Vänersborgs SK 00:47:51 48,04
52 Lisa Weimann IK Uven 00:48:02 48,46
53 Anna Martner FK Herkules 00:49:34 51,92
54 Sandra Axelsson Vänersborgs SK 00:53:15 60,24
55 Marie-Louise Axenborg Göteborg/Majorna OK 00:54:04 62,08
56 Marie Andersson Jönköpings OK 00:54:13 62,42
57 Isabell Håkansson Sävedalens AIK 00:54:21 62,72

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr