Svenska Orienteringsförbundet

Silva League och Närkekvartetten dag 4 - D12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tilde Backlund OK Södertörn 00:21:27 63,65
2 Ellen Blennow Falköpings AIK OK 00:22:55 71,99
3 Alma Wilhelmsson Falköpings AIK OK 00:23:58 77,96
4 Märta Ljungberg Sjövalla FK 00:24:24 80,43
5 Linda Jonsson OK Orion 00:24:59 83,74
6 Hilda Axelsson FK Göingarna 00:25:03 84,12
7 Tilda Östberg Stora Tuna OK 00:25:25 86,21
8 Maja Åkesson IK Hakarpspojkarna 00:27:14 96,54
9 Emilia Engel OK Ravinen 00:28:03 101,18
10 Elin Lindblad OK Djerf 00:28:04 101,28
11 Hilda Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:28:58 106,40
12 Nora Holmgård Kils OK 00:29:04 106,97
13 Lisa Hallmén OK Tisaren 00:29:06 107,16
14 Lovisa Wigertz Långhundra IF 00:29:59 112,18
15 Malin Kristiansson Trollhättans SOK 00:30:02 112,46
16 Wilma Bergander Eksjö SOK 00:30:27 114,83
17 Ella Forsberg OK Ravinen 00:30:48 116,82
18 Tea Markholm Skåneslättens OL 00:30:52 117,20
19 Elin Berg OK Ravinen 00:32:30 126,49
20 Linnea Skalberg Bredaryds SOK 00:33:33 132,46
21 Amanda Jansson OK Djerf 00:33:55 134,55
22 Lovisa Gustafsson KFUM Örebro OK 00:34:25 137,39
23 Nora Aroneng Bredareds IF 00:34:40 138,82
24 Matilda Larsson OK Hällen 00:34:48 139,57
25 Lisa Hallgren Bjursås OK 00:35:16 142,23
26 Tove Eriksson Ryda SK 00:35:37 144,22
27 Kajsa Bogren Sundbybergs IK 00:36:22 148,48
28 Julia Rangert IK Hakarpspojkarna 00:36:31 149,34
29 Alma Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna 00:36:44 150,57
30 Klara Bolin Tullinge SK 00:36:45 150,66
31 Alicia Lundgren Växjö OK 00:37:03 152,37
32 Cecilia Lindgren OK Kåre 00:37:14 153,41
33 Malin Stomberg IF Hagen 00:37:22 154,17
34 Agnes Källström Sala OK 00:37:44 156,26
35 Clara Spik Leksands OK 00:38:23 159,95
36 Lovisa Johansson OK Dacke 00:39:00 163,46
37 Olivia Asketun OK Roxen 00:39:46 167,82
38 Linnea Wedberg-Kilnäs Sjövalla FK 00:39:53 168,48
39 Nike Pruth IK Hakarpspojkarna 00:40:01 169,24
40 Julia Funke Leksands OK 00:41:13 176,07
41 Marie-Chantal Ballnus Snättringe SK 00:46:26 205,74
42 Sanna Hedberg OK Södertörn 00:47:12 210,10
43 Tuva Falk Sundbybergs IK 00:48:03 214,93
44 Linnea Söderqvist OK Ravinen 00:48:13 215,88
45 Irma Kjellström Hagaby GOIF 00:48:17 216,26
46 Hedda Persson Vildir Skarpnäcks OL 00:48:32 217,68
47 Alice Thornell Västerås SOK 00:50:06 226,59
48 Alva Lorefors IK Hakarpspojkarna 00:54:02 248,96
49 Ellen Stålberg OK Hällen 00:55:43 258,53
50 Klara Johansson Västvärmlands OK 00:55:46 258,82
51 Josefin Pettersson Södertälje-Nykvarn OF 00:55:55 259,67
52 Frida Bäckström OK Tisaren 01:03:57 300,00
53 Hanna Karlsson Länna IF 01:06:45 300,00
54 Vanja Uusitalo Länna IF 01:11:33 300,00
55 Emma Ivarsson OK Kullingshof 01:12:35 300,00
56 Karin Kallhauge Snättringe SK 01:20:24 300,00
Sigrid Fröberg OK Roxen
Line Karlsson OK Ravinen
Sara Mouazzen Västerås SOK

Annonser

OOCup 2022