Svenska Orienteringsförbundet

KFUM Örebro OK - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anna Envall IK Hakarpspojkarna 00:27:40 7,26
2 Petra Halvarsson IF Thor 00:29:25 11,52
3 Ingela Alvmyren Halmstad OK 00:29:37 12,01
4 Karin Skogholm Tumba-Mälarhöjden OK 00:29:47 12,41
5 Caroline Kaipe Leksands OK 00:30:33 14,27
6 Karin Hedberg OK Linné 00:30:35 14,36
7 Sofia Persson Snättringe SK 00:30:52 15,04
8 Helena S Sandahl IK Hakarpspojkarna 00:31:01 15,41
9 Josefine Carlsson SOK Viljan 00:31:58 17,72
10 Laila B Höglund FK Herkules 00:32:01 17,84
11 Alexandra Bjärrenholt Rånäs OK 00:32:11 18,25
12 Anna-Stina Påledal Linköpings OK 00:32:49 19,79
13 Annika Westh Tibro OK 00:32:51 19,87
14 Kristina Roberto OK Linné 00:33:46 22,10
15 Jenny Tirén Berg OK Ravinen 00:33:47 22,14
16 Ellinor Fransson Järla Orientering 00:33:50 22,26
17 Kicki Skog Tullinge SK 00:34:13 23,19
18 Linn Robertsson OK Ravinen 00:34:21 23,51
19 Maria von Schmalensé Täby OK 00:34:27 23,76
20 Charlotte Lindkvist OK Denseln 00:34:52 24,77
21 Åsa Zetterberg-Eriksson OK Djerf 00:35:02 25,18
22 Malin Jacobson OK Milan 00:35:07 25,38
23 Elin Olovsson OK Linné 00:35:21 25,94
24 Linnéa Ivarsson Sandberg OK Denseln 00:35:45 26,92
25 Katarina Lindén Växjö OK 00:35:56 27,36
26 Lina Åkesson OK Linné 00:36:10 27,93
27 Elin Hamrefors OK Landehof 00:36:47 29,43
28 Malin Danielsson IF Hagen 00:37:03 30,08
29 Charlotte Holm OK Djerf 00:37:22 30,85
30 Emelie Holmström Järla Orientering 00:37:59 32,35
31 Linda Nyström OK Roxen 00:38:33 33,72
32 Lisa Westerberg OK Milan 00:39:27 35,91
33 Rebecka Nylin OK Tisaren 00:39:31 36,08
34 Carolina Nilsson OK Kompassen 00:40:05 37,45
35 Helén Persson Linköpings OK 00:40:06 37,49
36 Teresé Korkeakoski OK Milan 00:40:22 38,14
37 Erica Karlsson Blyth Attunda OK 00:40:24 38,22
38 Camilla Moris Katrineholms OK 00:40:27 38,34
39 Lina Persson Hagaby GOIF 00:40:46 39,11
40 Marie Grönlund Lunds OK 00:41:31 40,94
41 Josefine Lindgren OK Roxen 00:44:04 47,14
42 Anna Bogren Hagaby GOIF 00:44:18 47,70
43 Christina Olsson Skåneslättens OL 00:46:07 52,12
44 Eva Dahl Helsingborgs SOK 00:46:11 52,28
45 Emelie Andersson Hässleholms OK 00:47:07 54,55
46 Emma Faxén Växjö OK 00:47:39 55,85
47 Therese Persson Snättringe SK 00:48:19 57,47
48 Ylva Zander Västerås SOK 00:49:18 59,86
49 Hanna Weimann IK Uven 00:50:14 62,13
50 Frida Öhlund OK Linné 00:55:04 73,88
51 Eleonore Andersson Hässleholms OK 00:56:53 78,30
52 Emma Sigvardsson FK Friskus Varberg 00:58:10 81,42
53 Maria Persson OK Kompassen 01:04:49 97,59
Åsa Nordlander OK Linné 16:39:00 300,00
Josefine Carlsson SOK Viljan 16:39:00 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr