Svenska Orienteringsförbundet

OK Jösse - D18 E

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:24:38 7,72
2 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:26:24 12,57
3 Rebecka Heinrup Tullinge SK 00:28:01 17,02
4 Hilda Forsgren Täby OK 00:28:15 17,66
5 Frida Sandberg Säterbygdens OK 00:28:18 17,80
6 Helena Karlsson Bromma-Vällingby SOK 00:28:33 18,48
7 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 00:29:21 20,68
9 Lisa Andersson Ärla IF 00:30:45 24,53
10 Therese Westher OK Tisaren 00:30:52 24,85
11 Klara Alm Länna IF 00:30:58 25,13
12 Tove Lagerberg OK Södertörn 00:31:35 26,82
13 Sofia Forngren OK Enen 00:31:40 27,05
14 Ylva Gunnarsdotter Tenhults SOK 00:32:01 28,01
15 Linnea Sundström OK Renen 00:32:13 28,56
16 Hanna Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:32:20 28,88
17 Marie Spångmyr Leksands OK 00:32:36 29,62
18 Elin Månsson OK Löftan 00:32:37 29,66
19 Emma Backlund Säterbygdens OK 00:32:41 29,85
20 Ida Hylander Nyköpings OK 00:32:45 30,03
21 Lisa Risby OK Kåre 00:32:46 30,07
22 Josefina Almén Linköpings OK 00:33:15 31,40
23 Julia Lauri OK Tisaren 00:33:20 31,63
24 Lina Lång Stora Tuna OK 00:33:42 32,64
25 Josefin Tjernlund OK Vilse 87 00:34:06 33,74
26 Elin Svensson Nässjö OK 00:34:08 33,83
27 Lisa Lindgren Stora Tuna OK 00:34:26 34,66
28 Frida Erkers Leksands OK 00:34:43 35,43
29 Lovisa Hansson Bredareds IF 00:34:44 35,48
30 Hedvig Markgren Täby OK 00:34:46 35,57
31 Sofie Svensson Vimmerby OK 00:35:14 36,86
32 Laura DAngelo Attunda OK 00:35:36 37,86
33 Johanna Sarenmark Leksands OK 00:35:39 38,00
33 Linda Lindkvist OK Denseln 00:35:39 38,00
35 Jenny Skoog Katrineholms OK 00:35:55 38,73
36 Anna Linde OK Linné 00:36:14 39,60
37 Annie Forsberg OK Ravinen 00:36:15 39,65
38 Erika Lindqvist Sävedalens AIK 00:36:17 39,74
39 Hanna Axelsson-Meyerson OK Linné 00:36:59 41,67
40 Sara Bengtsson Långhundra IF 00:37:00 41,71
41 Amanda Holmgren Vittjärvs IK 00:37:27 42,95
42 Elida Ottmer Tormestorps IF 00:37:33 43,22
43 Kristin Schyberg Fjärås AIK 00:37:38 43,45
44 Maja Pettersson OK Dacke 00:37:48 43,91
45 Marion Aebi OK Tisaren 00:38:11 44,96
46 Linnea Adolfsson Tullinge SK 00:38:31 45,88
47 Julia Bauer Eksjö SOK 00:38:58 47,12
48 Ellinor Johansson OK Skogsstjärnan 00:39:33 48,72
49 Kajsa Hammarström OK Hällen 00:39:41 49,09
50 Linnea Faxén Linköpings OK 00:40:41 51,84
51 Sara Jonsson OK Klyftamo 00:40:43 51,93
52 Anna Bredfelt Lunds OK 00:42:31 56,88
53 Stina Berg IS Kullen 00:43:05 58,43
54 Annika Carlberg Vallentuna-Össeby OL 00:43:09 58,62
55 Helena Markstedt OK Södertörn 00:43:21 59,17
56 Maria Björklund Bjursås OK 00:43:48 60,40
57 Lina Persson OK Kolmården 00:46:05 66,68
58 Hanna Wåhlin OK Skogsfalken 00:46:21 67,41
59 Frida Forshällen Attunda OK 00:46:23 67,51
60 Frida Persson IFK Moras OK 00:51:31 81,62
61 Linnea Gustafsson Uddevalla OK 00:52:34 84,50
Julia Lundquist Nybro OK 16:39:00 300,00
Sofia Johansson Trollhättans SOK 16:39:00 300,00
Lovisa Adolfsson Tullinge SK 16:39:00 300,00
Julia Almén Linköpings OK 16:39:00 300,00
Linnea Holmqvist Hagaby GOIF 16:39:00 300,00
Michaela Hallqvist Malungs OK Skogsmårdarna 16:39:00 300,00
Amanda Leo Bredaryds SOK 16:39:00 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr