Svenska Orienteringsförbundet

Halmstad OK, OK Lindena, Simlångsdalens IF, Oskars - D21 L

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:20:29 3,58
2 Lina Strand Göteborg/Majorna OK 00:21:06 5,49
3 Elsa Jansson Främmestads IK 00:21:15 5,96
4 Anna Envall IK Hakarpspojkarna 00:22:28 9,73
5 Emma Andersson Sävedalens AIK 00:22:36 10,15
6 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:22:45 10,61
7 Helena Andersson FK Friskus Varberg 00:23:30 12,94
8 Anna Edenbrandt Lunds OK 00:23:34 13,15
9 Ylva Sunesson OK Alehof 00:24:01 14,55
10 Elisabeth Hansson IFK Lidingös Skid o OK 00:24:04 14,70
11 Sofia Salomonsson Vänersborgs SK 00:24:08 14,91
12 Sanna Linsefors Lunds OK 00:24:38 16,46
13 Linnéa Ivarsson Sandberg OK Denseln 00:25:13 18,27
15 Anna Olsson Lunds OK 00:25:21 18,68
16 Anna Mullins Windevall Sävedalens AIK 00:25:30 19,15
17 Helén Persson Linköpings OK 00:25:35 19,41
18 Lotta Saetre OK Landehof 00:25:51 20,24
19 Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 00:25:58 20,60
20 Sofi Thorsell Västerås SOK 00:26:03 20,86
21 Petra Halvarsson Göteborg/Majorna OK 00:26:17 21,58
22 Jennifer Warg Tumba-Mälarhöjden OK 00:26:25 22,00
23 Frida Nero Göteborg/Majorna OK 00:26:26 22,05
23 Chrissie Dahlqvist Skillingaryds FK 00:26:26 22,05
25 Stina Jansson Järla Orientering 00:26:28 22,15
26 My Westlund OK Tyr 00:27:08 24,22
27 Sara Prince FK Herkules 00:27:10 24,32
28 Frida Wallström Sävedalens AIK 00:27:31 25,41
29 Emma Lindén Sävedalens AIK 00:28:39 28,93
30 Sofia Andersson Centrum OK 00:28:47 29,34
31 Emma Faxén Växjö OK 00:28:52 29,60
32 Kristin Skaar Ryda SK 00:29:15 30,79
33 Bodil Halvarsson Göteborg/Majorna OK 00:29:55 32,86
34 Jannie Hagård Rävetofta OK 00:30:57 36,07
35 Karin Fägerlind Centrum OK 00:31:12 36,84
36 Lena Max Frölunda OL 00:31:28 37,67
37 Ida Svensson Sjövalla FK 00:31:57 39,17
38 Mette Petersson Centrum OK 00:32:09 39,79
39 Hanna Mellby Eslövs FK 00:32:50 41,91
40 Anna Max Frölunda OL 00:36:14 52,47
41 Therese Nyström OK Denseln 00:44:43 78,80
Therese Enenge Bredareds IF 16:39:00 300,00
Moa Kjellstrand Centrum OK 16:39:00 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF