Svenska Orienteringsförbundet

Ljungsbrokampen - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Oskar Daniels Attunda OK 00:30:15 4,94
2 Kristian Algers OK Hällen 00:30:52 6,52
3 Josef Nordlund OK Linné 00:30:59 6,82
4 Anton Tynong Gävle OK 00:31:11 7,33
5 Mathias Hallmén Attunda OK 00:31:22 7,80
6 Oleksandr Starov OK Denseln 00:32:03 9,56
7 Oskar Svensson Finspångs SOK 00:32:15 10,07
8 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 00:32:30 10,71
9 Rasmus Elmelid Skåneslättens OL 00:32:36 10,97
10 Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln 00:32:56 11,82
11 Peter Eriksson Linköpings OK 00:32:58 11,91
12 Erik Martinsson Linköpings OK 00:32:59 11,95
13 Mikael Andersson Linköpings OK 00:33:20 12,85
14 Viktor Antonsson Eksjö SOK 00:33:52 14,22
15 Per Carlborg Linköpings OK 00:34:03 14,69
16 Martin Sand OK Tisaren 00:34:30 15,85
17 Johan Persson Hagaby GOIF 00:34:46 16,53
18 Fredrik Lindström Linköpings OK 00:34:48 16,62
19 Joel Francén Tjällmo-Godegårds OK 00:34:51 16,74
20 Erik Sandh OK Nolaskogsarna 00:35:29 18,37
21 Per Brolund OK Denseln 00:35:45 19,05
22 Peter Aronsson Linköpings OK 00:35:56 19,53
23 Jonas Våtz Boxholm-Mjölby OL 00:36:07 20,00
24 Björn Karlsson OK Denseln 00:36:18 20,47
25 Emil Jönsson OK Denseln 00:36:22 20,64
26 Henrik Tosteberg Linköpings OK 00:36:23 20,68
27 Emil Folino Nielsen OK Denseln 00:37:06 22,52
28 Erik Sköld Linköpings OK 00:37:34 23,72
29 Klas Johansson OK Kolmården 00:38:26 25,94
30 Johan Eriksson Linköpings OK 00:38:53 27,10
31 Simon Lundin Finspångs SOK 00:39:35 28,89
32 Brieuc Viel Linköpings OK 00:39:40 29,11
33 Andreas Axelsson Tjällmo-Godegårds OK 00:39:50 29,54
34 Victor Bergstrand Motala AIF OL 00:40:12 30,48
35 David Eriksson Hagaby GOIF 00:42:12 35,61
36 Oskar Engman OK Denseln 00:46:16 46,05
37 Johan Allard Tjällmo-Godegårds OK 00:46:48 47,42
38 Erik Helander OK Roxen 00:48:32 51,87
39 Martin Hammarlund Motala AIF OL 00:52:20 61,62
40 Markus Johansson Linköpings OK 01:10:48 109,03
41 Emil Bruhn Boxholm-Mjölby OL 01:14:54 119,55
Andreas Berg Linköpings OK

Annonser