Svenska Orienteringsförbundet

Silva League med nationell långdistans - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Carina Svensson Bredaryds SOK 00:36:30 9,30
2 Maria Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 00:37:23 10,93
3 Eva Pettersson OK Dacke 00:42:19 20,06
4 Carina Sandberg Säterbygdens OK 00:42:41 20,74
5 Agneta Nordholm Sävedalens AIK 00:43:06 21,51
6 Anna Johansson Jönköpings OK 00:44:49 24,69
7 Marita Karlsson OK Skogsstjärnan 00:44:57 24,93
8 Anna Nero Nordmark Nässjö OK 00:44:58 24,97
9 Åsa Wadensjö Leo Bredaryds SOK 00:45:28 25,89
10 Christina Halvarsson OK Kroppefjäll 00:45:33 26,05
11 Caroline Hagström Falköpings AIK OK 00:45:49 26,54
12 Helena Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:45:57 26,79
13 Laila Hallmén OK Tisaren 00:46:29 27,77
14 Anette Bernhed Sävedalens AIK 00:46:36 27,99
15 Kristina Nilsson OK Tranan 00:47:01 28,76
16 Jessica Andersson Vänersborgs SK 00:47:24 29,47
17 Karin Svensk Stora Tuna OK 00:47:56 30,46
18 Maria Wallström Nyköpings OK 00:48:06 30,76
19 Hillevi Eriksson IF Hallby SOK 00:48:09 30,86
20 Helen Skoog Kils OK 00:48:22 31,26
21 Helena Eriksson Eds SK 00:48:25 31,35
22 Anna Ek Södertälje-Nykvarn OF 00:48:40 31,81
23 Suzy Larsson OK Skogshjortarna 00:49:02 32,49
24 Anna Stomberg IF Hagen 00:49:14 32,86
25 Ann-Kristin Jansson Hjobygdens OK 00:50:51 35,85
26 Lena Gumaelius Waxholms OK 00:52:26 38,78
27 Maria Holmberg Jönköpings OK 00:54:22 42,36
28 Sari Håkansson OK Gränsen 00:54:24 42,42
29 Marie Alfredsson OK Tyr 00:54:46 43,10
30 Kristina Höök Patriksson OK Klyftamo 00:55:15 44,00
31 Åsa Alsiö Falköpings AIK OK 00:55:57 45,29
32 Charlotta Askeljung OK Klemmingen 00:59:17 51,46
33 Anneli Wiklund Finspångs SOK 00:59:50 52,48
34 Carina Nilsson IK Gandvik 01:00:56 54,51
35 Jenny Homann OK Orinto 01:02:04 56,61
36 Gunilla Gustavsson OK Orion 01:02:27 57,32
37 Annika Kuhlin Göteborg-Majorna OK 01:02:29 57,38
38 Agneta Hallberg-Hansson Jönköpings OK 01:02:56 58,22
39 Åsa Hedin Hjärnarps GH OL 01:03:00 58,34
40 Monica Roos Attunda OK 01:03:05 58,49
41 Annelie Alenius Boxholm-Mjölby OL 01:03:36 59,45
42 Åsa Flink-Svensson Nässjö OK 01:03:50 59,88
43 Heléne Svensson Kristinehamns OK 01:03:55 60,04
44 Ewa Holmberg IF Hagen 01:09:00 69,44
45 Lena Markendahl OK Klyftamo 01:09:34 70,49
46 Lena Reisen IF Hagen 01:09:56 71,17
47 Helena Andersson Markbygdens OK 01:09:57 71,20
48 Carina Olsson Falköpings AIK OK 01:10:37 72,44
49 Nina Djerf Lerums SOK 01:12:48 76,48
50 Annalena Lövkvist Andersen Waxholms OK 01:13:03 76,94
51 Karin Torstensson Falköpings AIK OK 01:16:39 83,60
52 Cathrine Herngren IF Hagen 01:21:34 92,70
53 Helena Hammar Tidaholm SOK Sisu 01:21:37 92,79
54 Eva-Lena Hahne Insjöns IF OK 01:22:28 94,37
Kajsa Holmqvist Hagaby GOIF

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr