Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten dag 1 - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Arvid Westerberg OK Kolmården 00:15:41 99,64
2 Olof Ljunggren Linköpings OK 00:16:28 108,24
3 Viktor Svensk Stora Tuna OK 00:16:51 112,46
4 Linus Kristiansson Trollhättans SOK 00:17:12 116,30
5 Ludvig Holmqvist OK Tor 00:18:08 126,56
6 Elias Tidevall Skogsluffarnas OK 00:18:23 129,31
7 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:19:03 136,63
8 Melker Forsberg KFUM Örebro OK 00:20:07 148,36
9 Jesper Lidmar Snättringe SK 00:20:33 153,12
10 Leo Johansson OK Kolmården 00:20:45 155,32
11 Anton Hänström Täby OK 00:21:04 158,80
12 Johan Langerak Järfälla OK 00:21:39 165,21
13 Casper Hedar OK Tor 00:21:40 165,39
14 Joar Tryggö Trollhättans SOK 00:21:49 167,04
15 Viktor Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 00:22:01 169,24
16 Fredrik Junevik Leksands OK 00:22:04 169,79
17 Johan Alpberg Almby IK 00:22:10 170,88
18 Valter Pettersson OK Tisaren 00:22:18 172,35
19 Melker Andersson FK Göingarna 00:22:31 174,73
20 Trevor Bransome Skogsluffarnas OK 00:22:41 176,56
21 Adam Hahne Insjöns IF OK 00:22:52 178,58
22 Kalle Åkerman Sjöström Västerås SOK 00:23:04 180,77
24 Erik Lidström Lauri Snättringe SK 00:23:49 189,02
25 Samuel Stålnäbb Kvarnsvedens GOIF OK 00:24:09 192,68
26 Nils Schagerström Garphyttans IF 00:24:25 195,61
27 William Albin Askersunds OK 00:24:38 197,99
28 Mattis Nilsson NAIS Orienteringsklubb 00:24:54 200,92
29 Axel Flordal Katrineholms OK 00:26:21 216,86
30 Martin Rinnbäck OK Ravinen 00:27:12 226,20
31 Elon Albrektsson OK Ravinen 00:27:39 231,14
32 Linus Malm KFUM Örebro OK 00:27:45 232,24
33 Isak Anängen Nyköpings OK 00:27:57 234,44
34 Ludvig Classon NAIS Orienteringsklubb 00:28:28 240,12
35 Linus Albinsson Järfälla OK 00:28:55 245,06
36 Oskar Karlsson Målilla OK 00:29:33 252,02
37 Adam Bratt Tullinge SK 00:29:36 252,57
38 Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:30:14 259,53
39 Emil Ahlström Västerås SOK 00:30:32 262,83
40 Simon Möller Almby IK 00:33:09 291,58
41 Oscar Thornell Surahammars SOK 00:33:59 300,00
42 Olof Flinth Leksands OK 00:34:25 300,00
43 Filip Brodén Leksands OK 00:35:54 300,00
44 Filip Nylund Askersunds OK 00:36:15 300,00
45 Clas Bäckström OK Tisaren 00:37:16 300,00
46 Marcus Klasenius KFUM Örebro OK 00:39:01 300,00
47 Erik Jonsson Strängnäs-Malmby OL 00:39:15 300,00
48 Johannes Green Almby IK 00:39:47 300,00
49 Alex Bödecs Vingåkers OK 00:55:00 300,00
Hugo Simonsson OK Tisaren
Karl Forslund Skogsluffarnas OK
Laban Bryngelsson Tullinge SK
William Lindström Almby IK

Annonser

Bagheera