Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten dag 2 - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Arvid Westerberg OK Kolmården 00:20:17 94,15
2 Joar Hertin Västerviks OK 00:20:41 97,44
3 Linus Kristiansson Trollhättans SOK 00:20:54 99,23
4 Olof Ljunggren Linköpings OK 00:21:52 107,18
5 Anton Gunnarsson Bredaryds SOK 00:22:30 112,39
6 Ludvig Holmqvist OK Tor 00:22:45 114,45
7 Elias Tidevall Skogsluffarnas OK 00:22:46 114,58
8 Fredrik Glännefors Söders-Tyresö 00:24:04 125,28
9 Philip Carlsson Nyköpings OK 00:24:07 125,69
10 Axel Elmblad Bredaryds SOK 00:24:15 126,79
11 Viktor Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 00:24:21 127,61
12 Erik Lidström Lauri Snättringe SK 00:24:48 131,31
13 Martin Rinnbäck OK Ravinen 00:24:55 132,27
14 Leo Johansson OK Kolmården 00:24:58 132,68
15 Mattis Nilsson NAIS Orienteringsklubb 00:25:49 139,68
16 Melker Andersson FK Göingarna 00:25:51 139,95
17 Gustav Träff NAIS Orienteringsklubb 00:26:51 148,18
18 Alfred Längheim Tullinge SK 00:28:08 158,74
19 Linus Albinsson Järfälla OK 00:28:15 159,69
20 Adam Hahne Insjöns IF OK 00:28:20 160,38
21 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:28:28 161,48
22 Viktor Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 00:28:42 163,40
23 Simon Möller Almby IK 00:28:57 165,45
24 Johan Langerak Järfälla OK 00:29:39 171,21
25 Samuel Stålnäbb Kvarnsvedens GOIF OK 00:30:53 181,36
26 Isak Anängen Nyköpings OK 00:31:07 183,28
27 Adam Bratt Tullinge SK 00:32:08 191,64
28 Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:33:37 203,85
29 Trevor Bransome Skogsluffarnas OK 00:34:09 208,23
30 Ludvig Classon NAIS Orienteringsklubb 00:34:28 210,84
31 Valter Pettersson OK Tisaren 00:34:31 211,25
32 Emil Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:35:12 216,87
33 William Albin Askersunds OK 00:35:29 219,20
33 Oskar Karlsson Målilla OK 00:35:29 219,20
35 Elon Albrektsson OK Ravinen 00:36:06 224,28
36 Linus Malm KFUM Örebro OK 00:37:10 233,05
37 Marcus Klasenius KFUM Örebro OK 00:37:29 235,66
38 Olof Flinth Leksands OK 00:37:45 237,85
39 Joar Tryggö Trollhättans SOK 00:37:48 238,26
40 Fredrik Junevik Leksands OK 00:38:04 240,46
41 Martin Hillbom Finspångs SOK 00:38:28 243,75
42 Edvin Månsson Växjö OK 00:38:56 247,59
43 Filip Nylund Askersunds OK 00:39:08 249,23
44 Oscar Thornell Surahammars SOK 00:43:12 282,69
46 Melvin Nilsson Härlövs IF 00:45:03 297,91
47 Filip Brodén Leksands OK 00:48:09 300,00
48 Hugo Almqvist IK Hakarpspojkarna 00:54:33 300,00
49 Jesper Lidmar Snättringe SK 00:58:11 300,00
50 Clas Bäckström OK Tisaren 01:03:00 300,00
51 Karl Forslund Skogsluffarnas OK 01:05:34 300,00
52 William Lindström Almby IK 01:21:23 300,00
Laban Bryngelsson Tullinge SK
Oskar Källman OK Hällen
Anton Hänström Täby OK

Annonser