Svenska Orienteringsförbundet

Närkekvartetten dag 2 - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Evelina Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 00:18:51 208,18
2 Tilda Palm IK Hakarpspojkarna 00:21:01 238,82
3 Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:23:22 272,04
4 Linnea Lundh OK Kolmården 00:23:26 272,99
5 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:24:39 290,19
6 Ida Hänström Täby OK 00:25:22 300,00
7 Tilda Mårtensson OK Ravinen 00:25:35 300,00
8 Smilla Mogensen OK Ravinen 00:26:04 300,00
9 Tilda Berg Leksands OK 00:26:20 300,00
10 Alice Ek Nyköpings OK 00:27:09 300,00
11 Emilia Johnsson OK Kåre 00:28:41 300,00
12 Elsa Karlsson OK Landehof 00:28:50 300,00
13 Caroline Guttke Nyköpings OK 00:30:08 300,00
14 Alice Larsson Sundsvalls OK 00:30:11 300,00
15 Lisa Olm Kils OK 00:31:04 300,00
16 Ellen Funke Leksands OK 00:31:19 300,00
17 Amanda Granqvist OK Ravinen 00:31:27 300,00
18 Fanny Östlund OK Kolmården 00:32:01 300,00
19 Sara Wänström Trosabygdens OK 00:32:02 300,00
20 Alice Helmersson Vandrarringen 00:33:11 300,00
21 Jonna Lindblad OK Djerf 00:34:12 300,00
22 Stella Rangert IK Hakarpspojkarna 00:34:27 300,00
23 Elin Lindberg Vandrarringen 00:34:50 300,00
24 Wilma Thornell Surahammars SOK 00:35:06 300,00
25 Tuva Selin FK Göingarna 00:36:16 300,00
26 Sara Johansson Hagaby GOIF 00:37:01 300,00
27 Tuva Nylund Bredaryds SOK 00:37:54 300,00
28 Ida Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 00:38:00 300,00
29 Emmy Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:39:55 300,00
30 Elin Jonhed KFUM Örebro OK 00:40:27 300,00
31 Cornelia Krafft Länna IF 00:42:11 300,00
32 Vera Carlsson OK Hällen 00:42:51 300,00
33 Frida Mattsson OK Kullingshof 00:42:57 300,00
34 Eira Hertin Västerviks OK 00:43:39 300,00
35 Sanna Sander OK Milan 00:44:15 300,00
36 Tova Jansson Vänersborgs SK 00:45:59 300,00
37 Sofie Bodin Almby IK 00:46:25 300,00
38 Ellen Pelander OK Djerf 00:47:34 300,00
39 Ellen Eklöw OK Motala 00:52:31 300,00
40 Annika Källman OK Hällen 01:03:09 300,00
41 Amanda Wärn NAIS Orienteringsklubb 01:05:16 300,00
Karin Lindgren KFUM Örebro OK
Agnes Liwell Södertälje-Nykvarn OF

Annonser

Bagheera