Svenska Orienteringsförbundet

JVM-test - D20

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
Johanna Olsson Täby OK 00:54:24 7,97
Therese Klintberg Eksjö SOK 00:55:11 8,95
Emeli Pettersson Tullinge SK 00:56:17 10,32
Anna Bachman Täby OK 00:56:20 10,39
Lilian Forsgren OK Tisaren 00:58:01 12,49
Helena Karlsson Bromma-Vällingby SOK 00:58:37 13,24
Anna Segersson Eksjö SOK 00:59:00 13,72
Anna Forsberg OK Kolmården 00:59:49 14,74
Tove Alexandersson Stora Tuna OK 01:00:13 15,24
Hanna Axelsson-Meyerson OK Linné 01:01:41 17,07
Elin Ström Tullinge SK 01:02:35 18,20
Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 01:02:47 18,45
Amilia Björklund Sävedalens AIK 01:02:56 18,63
Ida Lindkvist OK Denseln 01:02:56 18,63
Jenny Bengtsson L-100 IF 01:03:01 18,74
My Westlund OK Tyr 01:03:09 18,90
Viktoria Ernstsson FK Göingarna 01:03:26 19,26
Lisa Rönnols Täby OK 01:04:08 20,13
Rebecka Heinrup Tullinge SK 01:04:26 20,51
Elin Månsson OK Löftan 01:04:54 21,09
Lisa Pettersson OK Dacke 01:04:57 21,15
Hilda Forsgren Täby OK 01:05:07 21,36
Johanna Lönnkvist Tullinge SK 01:05:27 21,78
Linda Lindkvist OK Denseln 01:05:58 22,42
Kajsa Hammarström OK Hällen 01:06:02 22,51
Ida Hylander Nyköpings OK 01:06:18 22,84
Malin Sandström Järla Orientering 01:06:46 23,42
Pernilla Petersson IK Hakarpspojkarna 01:06:58 23,67
Christina Løvald Hellberg Täby OK 01:07:00 23,71
Karolin Ohlsson Tullinge SK 01:07:36 24,46
Amanda Leo Bredaryds SOK 01:08:02 25,01
Sara Tibell Linköpings OK 01:08:13 25,23
Beatrice Gustavsson Eksjö SOK 01:08:14 25,26
Rebecka Olsson OK Skogsfalken 01:09:07 26,36
Maria Westher OK Tisaren 01:09:41 27,07
Kristin Hylander Nyköpings OK 01:10:49 28,48
Linnea Sundström OK Renen 01:11:43 29,61
Amanda Holmgren Vittjärvs IK 01:11:47 29,69
Josefin Tjernlund OK Vilse 87 01:13:24 31,71
Helena Markstedt OK Södertörn 01:13:25 31,73
Linnea Holmqvist Hagaby GoIF 01:13:37 31,98
Michaela Hallqvist Malungs OK Skogsmårdarna 01:14:07 32,61
Frida Forsberg OK Ravinen 01:14:37 33,23
Amanda Thellsen OK Roxen 01:14:46 33,42
Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 01:14:59 33,69
Klara Hall Järla Orientering 01:15:10 33,92
Anna Gustafsson Jönköpings OK 01:15:33 34,40
Ida Forsén Tullinge SK 01:15:56 34,88
Emma Bergman OK Skogsfalken 01:19:46 39,67
Johanna Persson Tullinge SK 01:20:55 41,10
Stefanie Andersson Vimmerby OK 01:23:12 43,96
Anna Linde OK Linné 01:26:05 47,56
Julia Lundquist Nybro OK 01:37:02 61,24
Klara Alm Länna IF 01:37:24 61,70
Ellinor Sterner IK Hakarpspojkarna 16:39:00 90,00
Linnea Martinsson OK Tyr 16:39:00 90,00
Louise Markstedt OK Södertörn 16:39:00 90,00
Sara Lundsten Vittjärvs IK 16:39:00 90,00
Marita Freiman OK Södertörn 16:39:00 90,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr