Swedish Orienteering Federation

Skene SoIS Sommarorientering - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Andreas J Johansson Göteborg-Majorna OK 00:30:41 6.48
2 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 00:31:36 8.85
3 Martin Larsson Hestra IF 00:31:53 9.58
4 Erik Classon OK Orinto 00:32:11 10.36
5 Samuel Plumppu Bredareds IF 00:33:13 13.02
6 Conny Rantzow Hestra IF 00:33:23 13.45
7 Joakim Kaminsky Göteborg-Majorna OK 00:33:44 14.36
8 Martin Larsson IFK Göteborg 00:33:55 14.83
9 Mikael Andersson Göteborg-Majorna OK 00:34:20 15.91
10 Gustaf Sparrevik IK Hakarpspojkarna 00:34:25 16.12
11 Markus Larsson Hestra IF 00:34:28 16.25
12 Ola Skepp Sävedalens AIK 00:34:47 17.07
13 Mikael Andersson IF Rigor 00:35:45 19.56
14 Egil Edvardsen Göteborg-Majorna OK 00:35:53 19.91
15 Linus Landergren Hestra IF 00:36:00 20.21
16 Johan Törnroth Hjobygdens OK 00:36:05 20.42
17 Arvid Våg Lerums SOK 00:36:07 20.51
18 Marcus Wadell Ulricehamns OK 00:36:34 21.67
19 Johan Böni Göteborg-Majorna OK 00:37:09 23.18
20 Jesper Sjögren OK Kullingshof 00:37:28 23.99
21 Martin Boberg IF Rigor 00:37:45 24.72
22 Simon Wikström Halmstad OK 00:37:54 25.11
23 Patrik Nordgren Sävedalens AIK 00:38:07 25.67
24 Pontus Jansson Kungälvs OK 00:38:43 27.22
25 Sören Sturesson Lerums SOK 00:39:36 29.50
26 Anton Hemlin IK Uven 00:40:25 31.61
27 Filip Wadsten OK Landehof 00:40:41 32.30
28 Kristoffer Sideby Göteborg-Majorna OK 00:42:30 36.99
29 Christoffer Ohlsson Uddevalla OK 00:42:46 37.67
30 Johnny Hålsjö Vänersborgs SK 00:42:56 38.10
31 Oscar Renberg Sävedalens AIK 00:45:00 43.44
32 Peter Nordgren Hestra IF 00:45:05 43.65
33 Erik Fors Hestra IF 00:45:09 43.83
34 Loke Agmarken Halmstad OK 00:46:29 47.27
35 David Johansson OK Skogshjortarna 00:46:49 48.13
36 Niklas Frisk Markbygdens OK 00:47:18 49.38
37 Fredrik Weihard Sävedalens AIK 00:49:24 54.80
38 Jerry Hull IK Ymer 00:50:44 58.24
39 Martin Frisk Markbygdens OK 00:51:51 61.12
40 Jesper Nilsson Ulricehamns OK 00:51:55 61.29
41 Fredrik Andersson IF Rigor 00:52:09 61.89
42 Oskar Vigren Sävedalens AIK 01:06:53 99.92
John Gabrielsson Sävedalens AIK
Albin Andersson Markbygdens OK
Martin Ahlberger Hestra IF

Advertisements

Bagheera