Svenska Orienteringsförbundet

Skene SoIS Sommarorientering - H65

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Carl-Henry Andersson OK Orinto 00:30:26 24,95
2 Kjell-Åke Nilsson Ulricehamns OK 00:31:52 29,55
3 Lars-Göran Molin Markbygdens OK 00:32:31 31,64
4 Göte Johansson D-P OK Tranan 00:33:55 36,13
5 Torbjörn Wikström OK Orinto 00:33:56 36,19
6 Ingemar Lindblom IFK Göteborg 00:35:20 40,68
7 Lars-Olof Lannfelt OK Skogshjortarna 00:35:27 41,05
8 Roland Boman Ulricehamns OK 00:35:55 42,55
9 Bo-Göran Gunnarsson Rydboholms SK 00:36:00 42,82
10 Ove Thorsson IK Trenne Ullared 00:36:10 43,35
11 Lennart Gustavsson IK Uven 00:36:11 43,41
11 Sören Andersson IK Dran 00:36:11 43,41
13 Ronny Andersson OK Skogshjortarna 00:37:18 46,99
14 Sören Svensson Sjövalla FK 00:37:59 49,18
15 Dag Lorén OK Frisene 00:38:19 50,25
16 Lars Ljungberg Trollhättans SOK 00:38:43 51,54
17 Leif Carlsson Gällstadbygdens SOK 00:39:52 55,23
18 Ronny Ragnarsson OK Skogshjortarna 00:40:44 58,01
19 Bengt-Åke Svensson IK Ymer 00:41:01 58,92
20 Kurt Johansson Svenljunga OK 00:41:09 59,35
21 Kjell Johansson Dalsjöfors IF 00:41:38 60,90
22 Bengt Nilsson Hestra IF 00:41:48 61,43
23 Olle Hermansson IK Ymer 00:42:02 62,18
24 Kjell Jeppson IF Rigor 00:43:56 68,28
25 Rune Eliasson Falkenbergs OK 00:44:18 69,45
26 Henrik Hvoslef IK Stern 00:45:00 71,70
27 Bengt Mattsson OK Orinto 00:45:03 71,86
28 Hans Carlsson OK Orinto 00:46:02 75,02
29 Bo Hjalmarsson Gällstadbygdens SOK 00:50:11 88,34
30 Harry Lundström OK Löftan 00:51:40 93,10
31 Christer Samuelsson OK Löftan 00:52:03 94,33
32 Ingvar Mars Kinnaströms SK 01:06:59 142,25
33 Hans M Carlsson IFK Göteborg 01:08:05 145,78
34 Erling Svensson IK Trenne Ullared 01:11:23 156,37
Lars-Olof Rönnqvist OK Löftan
Claes Lindegårdh Tolered-Utby Ol-klubb
Kalle Johansson OK Skogshjortarna
Bengt Hansson OK Löftan
Lars Johansson OK Skogshjortarna

Annonser

Bagheera