Svenska Orienteringsförbundet

Silva League och Närkekvartetten dag 4 - H21 Elit 3

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Denys Shcherbakov Ronneby OK 01:24:55 4,49
2 Robbin Kantarp OK Hällen 01:29:47 8,91
3 Artem Panchenko IFK Moras OK 01:30:35 9,64
4 Sebastian Månsson Hagaby GOIF 01:31:28 10,44
5 Mats Röjgård OK Kolmården 01:31:29 10,46
6 Nils Spetz Ulricehamns OK 01:32:26 11,32
7 Ralph Street Södertälje-Nykvarn OF 01:34:50 13,50
8 Mikael Andersson Linköpings OK 01:36:18 14,84
9 Michal Krajcik OK Orion 01:36:34 15,08
10 John Persson IFK Göteborg 01:36:38 15,14
11 Gustav Eklöf Ulricehamns OK 01:36:48 15,29
12 Erik Martinsson Linköpings OK 01:36:54 15,38
13 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 01:38:30 16,84
14 Emil Andersson Ärla IF 01:39:51 18,07
15 Love Berzell Attunda OK 01:43:01 20,94
16 Rickard Holmqvist Hestra IF 01:43:02 20,96
17 Johan Hamelius OK Linné 01:43:08 21,05
18 Fredrik Ingelsson Rehns BK 01:43:24 21,29
19 Andreas Calleberg Rehns BK 01:45:22 23,08
19 Erik Åhlin OK Måsen 01:45:22 23,08
21 Pol Rafols IK Hakarpspojkarna 01:45:58 23,63
22 Sven Lundbäck Stora Tuna OK 01:47:11 24,73
23 Jonas Engström OK Hällen 01:47:25 24,94
24 Peter Arnesson Malungs OK Skogsmårdarna 01:47:35 25,10
25 Anders Jansson Täby OK 01:48:06 25,57
26 Simon Hedlund Ärla IF 01:48:39 26,07
27 Erik Fernlund Säterbygdens OK 01:49:11 26,55
28 Nick Barrable OK Ravinen 01:51:15 28,43
29 Albin Andersson Markbygdens OK 01:52:33 29,61
30 Jonathan Rosendahl Ärla IF 01:52:41 29,73
31 Mikael Nilsson Snättringe SK 01:55:06 31,93
32 Josh Beech OK Södertörn 01:55:08 31,96
33 Joakim Axelsson Trollhättans SOK 01:59:10 35,63
34 Peter Aronsson Linköpings OK 02:01:50 38,05
35 Conor Short OK Tisaren 02:03:17 39,37
36 Simon Sjöhed Gävle OK 02:03:38 39,69
37 Anton Wiberg OK Skogsfalken 02:10:11 45,64
38 Tomas Kobayashi Surahammars SOK 02:54:52 86,27
Rikard Claesson Stora Tuna OK
Tomas Holmberg OK Södertörn
Kalle Bergman OK Ravinen
Michael Dubach OK Linné
Henrik Tosteberg Linköpings OK
Marcus Ramström IK Hakarpspojkarna
Stefan Jonsson Malungs OK Skogsmårdarna
Markus Hederskog IK Hakarpspojkarna
Hans Brolund OK Denseln
Markus Adolfsson Tullinge SK

Annonser