Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten (WRE) - D21 Elit WRE

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:29:24 -0,18
2 Simone Niggli OK Tisaren 00:29:35 0,18
3 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:30:58 2,91
4 Nadiya Volynska OK Orion 00:31:05 3,14
5 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:31:29 3,93
6 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:31:37 4,20
7 Ausrine Kutkaite Södertälje-Nykvarn OF 00:33:22 7,66
8 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:34:26 9,76
11 Annika Billstam OK Linné 00:36:24 13,65
12 Sara Eskilsson Haninge SOK 00:37:23 15,60
13 Malin Leijon-Lind OK Kolmården 00:37:45 16,32
14 Indre Valaite IFK Moras OK 00:37:53 16,58
16 Lena Eliasson Domnarvets GOIF 00:38:26 17,67
17 Anastasia Trubkina IFK Moras OK 00:38:27 17,70
18 Susen Lösch Ärla IF 00:38:55 18,63
19 Bettina Aebi OK Tisaren 00:38:57 18,69
20 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 00:38:59 18,76
22 Elisa Elstner OK Linné 00:39:27 19,68
23 Sarina Jenzer IFK Lidingö SOK 00:39:31 19,81
24 Ellinor Tjernlund OK Vilse 87 00:40:43 22,18
25 Tekle Emilija Gvildyte Söders-Tyresö 00:40:50 22,41
27 Elin Månsson OK Löftan 00:40:53 22,51
28 Kate Morrison OK Linné 00:41:07 22,97
29 Lisa Carlsson OK Linné 00:41:19 23,37
31 Catherine Taylor OK Linné 00:41:44 24,19
32 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 00:41:52 24,46
33 Rahel Friederich Leksands OK 00:42:08 24,98
35 Olga Rieznychenko IFK Moras OK 00:42:35 25,87
36 Sara Johansson Göteborg-Majorna OK 00:43:11 27,06
37 Carlotta Scalet OK Orion 00:44:13 29,10
40 Julia Gross Stora Tuna OK 00:45:11 31,01
41 Michala Guizzardi Eksjö SOK 00:45:33 31,74
42 Daria Lajn Täby OK 00:45:51 32,33
43 Inga Kazlauskaite OK Linné 00:46:31 33,65
44 Sieglinde Kundisch OK Pan-Kristianstad 00:46:49 34,24
45 Jana Knapová Södertälje-Nykvarn OF 00:46:58 34,54
46 Irina Nyberg Hellas Orientering 00:48:56 38,43
47 Frida Nero Göteborg-Majorna OK 00:51:16 43,04
48 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 00:51:23 43,27
50 Kerstin Burnett OK Linné 00:52:24 45,28
51 My Westlund OK Tyr 00:52:25 45,31
52 Gabriele Keinaite Alfta-Ösa OK 00:53:50 48,11
53 Sarah-Jane Gaffney OK Ravinen 00:54:02 48,51
55 Maria Alekseyonok OK Rodhen 00:54:22 49,17
56 Veranika Chernik OK Rodhen 00:56:55 54,21
57 Capucine Vercellotti Hellas Orientering 00:59:03 58,42
Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK
Sofia Salomonsson Linköpings OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF