Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten (WRE) - D18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Sara Hagström Falköpings AIK OK 00:27:32 5,76
2 Felicia Stuhlhofer OK Landehof 00:28:05 7,04
3 Louise Lundgren Växjö OK 00:28:42 8,48
5 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:28:47 8,67
6 Andrea Svensson OK Tisaren 00:29:05 9,37
7 Pim Hedberg OK Skogsfalken 00:29:43 10,84
8 Moa Pettersson OK Dacke 00:30:40 13,05
9 Ellen Johnsson OK Nackhe 00:30:57 13,71
9 Amanda Blennow Falköpings AIK OK 00:30:57 13,71
12 Moa Gustafsson Uddevalla OK 00:31:35 15,19
13 Fanny Asketun OK Roxen 00:31:36 15,23
14 Stina Magnusson OK Nolaskogsarna 00:31:55 15,96
14 Linnea Landfors Lustens OK 00:31:55 15,96
16 Patricia Edgarsson OK Skogsfalken 00:32:07 16,43
17 Tilda Karlsson OK Alehof 00:32:10 16,55
18 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 00:32:25 17,13
19 Malin Widén Uddevalla OK 00:32:28 17,24
20 Amanda Falck Weber Eksjö SOK 00:32:38 17,63
21 Sofia Sjögren OK Kullingshof 00:33:02 18,56
22 Aina Edgren Trollhättans SOK 00:33:12 18,95
23 Ida Kallur OK Ravinen 00:34:00 20,81
24 Linnéa Andersson Bredaryds SOK 00:34:02 20,89
25 Amanda Johansson OK Dacke 00:34:03 20,93
26 Filippa Johansson Jönköpings OK 00:34:11 21,24
27 Elin Carlsson Tormestorps IF 00:34:12 21,28
28 Julia Adolfsson OK Kåre 00:34:22 21,66
29 Rebecka Hoppe IF Thor 00:34:44 22,52
30 Maria Andersson Västerbergslagens OL 00:35:04 23,29
31 Hanna Östenberg Eksjö SOK 00:35:12 23,60
32 Moa Svensson IK Hakarpspojkarna 00:35:14 23,68
33 Lovisa Leman Göteborgs SK 00:35:50 25,08
34 Sara Wadman IFK Moras OK 00:36:41 27,05
35 Anika Gassner Långhundra IF 00:36:59 27,75
36 Amelie Ekström OK Kåre 00:37:09 28,14
37 Felicia Feurstein Tormestorps IF 00:37:33 29,07
38 Elin Lindberg OK Djerf 00:37:40 29,34
39 Clara Mannfolk Ulricehamns OK 00:37:47 29,61
40 Marina Trubkina Hellas Orientering 00:38:27 31,16
41 Stina Nero Mullsjö SOK 00:38:29 31,24
42 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 00:38:34 31,44
43 Ebba Ekman OK Tyr 00:38:58 32,37
44 Lisa Elmblad Bredaryds SOK 00:39:08 32,75
45 Maja Enges Leksands OK 00:39:16 33,06
46 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 00:41:02 37,18
47 Caroline Lindelöw Härlövs IF 00:41:37 38,53
48 Hanna Berglund OK Kåre 00:42:06 39,66
49 Mikaela Rönnbäck Visborgs OK 00:42:12 39,89
50 Lisa Wassén Vänersborgs SK 00:42:49 41,32
50 Mathilda Karlsson OK Rodhen 00:42:49 41,32
53 Alice Törnlund OK Södertörn 00:43:45 43,50
54 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 00:43:51 43,73
55 Ellinor Vejlens Visborgs OK 00:44:13 44,58
57 Johanna Sjölund Sundsvalls OK 00:44:36 45,47
59 Hanna Gustafsson OK Kåre 00:44:44 45,78
62 Sofia Johansson OK Alehof 00:49:06 55,94
63 Johanna Palm-Nilsson Söderhamns OK 00:49:18 56,41
64 Linn Möller Visborgs OK 00:51:53 62,42
65 Erika Strömbäck Ankarsrums OK 00:55:02 69,75
66 Klara Andrén OK Skogsfalken 00:55:27 70,72
67 Jenny Edgren Trollhättans SOK 00:55:58 71,92
68 Kajsa Wetterström Tormestorps IF 00:56:29 73,12
69 Nelly Carlsson Tormestorps IF 01:04:43 92,28
Annika Jönsson Skåneslättens OL
Erica Pettersson Sjövalla FK
Clara Berlin Trollhättans SOK
Emma Sundvall Järla Orientering
Elina Arvidsson Säterbygdens OK
Klara Pålsson Kungälvs OK
Kristin Boman Gävle OK
Stefania Corradini IFK Moras OK

Annonser

OOCup 2022