Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten (WRE) - H18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anton Nilsson OK Tranan 00:25:48 7,67
2 Björn Cederberg OK Pan-Kristianstad 00:26:21 9,42
4 Carl Näslund Västerås SOK 00:26:59 11,42
5 Filip Wadsten OK Landehof 00:28:01 14,70
6 Daniel Roos Attunda OK 00:28:06 14,96
7 Andreas Hultqvist Tullinge SK 00:28:38 16,65
8 Fredrik Wigertz Långhundra IF 00:29:11 18,39
9 Niklas Sundqvist Tullinge SK 00:29:17 18,71
10 Mattias Johansson Stångenäs AIS 00:29:31 19,45
11 Filip Grahn Hestra IF 00:29:36 19,71
12 Gustaf Sparrevik IK Hakarpspojkarna 00:29:41 19,98
13 Erik Berzell Attunda OK 00:29:48 20,35
14 Linus Landergren Hestra IF 00:29:56 20,77
15 Daniel Posch Skåneslättens OL 00:30:04 21,19
16 Henrik Eklund Växjö OK 00:30:30 22,56
17 Markus Larsson Hestra IF 00:30:37 22,93
18 Johan Ivarsson OK Kullingshof 00:30:49 23,57
19 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:30:54 23,83
20 Isak Langerak Järfälla OK 00:30:57 23,99
21 Albin Axelsson IK Hakarpspojkarna 00:31:24 25,42
22 Gustav Boquist IK Uven 00:32:02 27,42
23 Arvid Våg Lerums SOK 00:32:13 28,00
24 Edvin Smedberg OK Skogsfalken 00:32:15 28,11
25 Emil Granqvist OK Ravinen 00:32:16 28,16
26 Carl Boman Västerås SOK 00:32:49 29,90
27 Mathias Myrefelt Norlinger Skarpnäcks OL 00:32:51 30,01
28 Henrik Johansson Umeå OK 00:32:56 30,27
29 David Hector Snättringe SK 00:33:07 30,86
30 Alexander Fors Attunda OK 00:33:11 31,07
31 August Kollberg Eksjö SOK 00:33:23 31,70
32 August Mikaelsson Västerås SOK 00:33:25 31,81
33 Oskar Nykvist Jönköpings OK 00:33:27 31,91
33 Joel Einarsson Tormestorps IF 00:33:27 31,91
35 Erik Bäcklund-Ekvall Trollhättans SOK 00:33:39 32,55
36 Joakim Andén Södertälje-Nykvarn OF 00:33:43 32,76
37 Emil Thellsén OK Roxen 00:33:49 33,07
38 Martin Norrbom Sala OK 00:34:18 34,60
39 David Svensson Skåneslättens OL 00:34:23 34,87
40 Martin Olsson Tibro OK 00:34:58 36,72
41 Harald Ottmer Tormestorps IF 00:35:02 36,93
42 Joakim Svensson OK Älme 00:35:07 37,19
43 Karl Modig OK Alehof 00:35:35 38,67
44 Karl-Johan Persson OL Teamet Olofström 00:35:51 39,52
45 Oscar Stenberg OK Skogshjortarna 00:35:59 39,94
46 Emil Wikström OK Tyr 00:36:11 40,57
47 Jefta Langerak Järfälla OK 00:36:32 41,68
48 Gustav Hindér Tolered-Utby Ol-klubb 00:37:00 43,16
49 Henning Ottmer Tormestorps IF 00:37:06 43,48
50 Eddie Edström Sundsvalls OK 00:37:11 43,74
51 Simon Martelius Attunda OK 00:37:47 45,64
52 Richard Lundstedt Mullsjö SOK 00:37:56 46,12
53 Anton Nilsson Umeå OK 00:37:59 46,28
54 Daniel Duhlbo IFK Moras OK 00:38:09 46,80
55 Albin Bergkvist Bjursås OK 00:38:25 47,65
57 Fredrik Levin Svaide Roma SOK 00:39:23 50,71
59 Anders Kallings Visborgs OK 00:40:09 53,14
60 Noak Sanderberg Åmåls OK 00:40:38 54,67
61 Erik Fors Hestra IF 00:41:19 56,84
62 Erik Widmark IF Hagen 00:41:22 57,00
63 Felix Garmer Göteborg-Majorna OK 00:41:34 57,63
64 Johan Eklund Växjö OK 00:44:07 65,71
65 Frej Hegg Svaide Roma SOK 00:44:13 66,03
66 Carl Rämmal Lunds OK 00:44:37 67,29
67 Lukas Bökman Ronneby OK 00:46:22 72,84
68 Theodor Wahlbom OK Orion 00:46:31 73,31
69 Tobias Pentonen Hestra IF 00:47:41 77,01
71 Emil Andersson Tullinge SK 00:50:18 85,30
72 Karl Enges Attunda OK 00:50:38 86,36
73 Johan Nordin Sundsvalls OK 00:53:04 94,07
75 Einar Nordgren Hestra IF 01:24:58 195,14
Alexander Bladh Svaide Roma SOK
Christoffer Johansson Trollhättans SOK
Simon Runefors Växjö OK
Martin Nilsson Stigmännen Karlshamns OK
Algirdas Bartkevi?ius OK Denseln
Martin Hunhammar Bromma-Vällingby SOK
Heino Ollin Sävedalens AIK
Johan Söderlund Leksands OK

Annonser