Swedish Orienteering Federation

25mannakorten (WRE) - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 00:26:03 10.09
2 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 00:26:08 10.31
3 Sanna Fasth Eksjö SOK 00:26:55 12.37
4 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 00:27:50 14.77
5 Elin Pettersson Sjövalla FK 00:27:56 15.04
6 Elin Ransjö-Zander OK Tyr 00:29:09 18.23
7 Nika Kalinina Hellas Orientering 00:29:17 18.58
8 Ekaterina Babyeva Hellas Orientering 00:29:27 19.02
9 Amanda Berggren Tullinge SK 00:29:30 19.15
10 Elvira Björklund Trollhättans SOK 00:29:57 20.33
11 Agnes Spånér Göteborg-Majorna OK 00:29:59 20.42
12 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:30:00 20.46
13 Moa Hansson Bredaryds SOK 00:30:01 20.51
14 Lisa Johansson OK Tranan 00:30:13 21.03
15 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:30:39 22.17
16 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:31:15 23.74
17 Jenny Bredfelt Lunds OK 00:31:25 24.18
18 Hanna Hänström Täby OK 00:31:38 24.75
19 Elin Fältman Leksands OK 00:31:59 25.67
20 Tove Rönnbäck Visborgs OK 00:32:15 26.37
22 Line Cederberg Vänersborgs SK 00:32:16 26.41
23 Emma Djerf Lerums SOK 00:32:30 27.02
24 Maria Gustafsson Hagaby GOIF 00:32:33 27.16
25 Lovisa Jonsson Norbergs OK 00:32:46 27.72
26 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:32:49 27.86
27 Sara Kindlund OK Tranan 00:33:12 28.86
28 Emma Forsberg OK Kåre 00:33:36 29.91
29 Myrra Carlsson OK Orion 00:33:44 30.26
30 Lina Lundberg Istrums SK 00:33:50 30.53
31 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 00:34:15 31.62
32 Märta Ransjö-Zander OK Tyr 00:34:16 31.66
33 Sandra Näslund Västerås SOK 00:34:45 32.93
35 Rebecca Waldenfjord Järfälla OK 00:35:23 34.59
38 Kajsa Johansson Skattkärrs IF 00:36:03 36.34
39 Märta Skog Tullinge SK 00:36:15 36.87
40 Lovisa Martinsson OK Tyr 00:36:16 36.91
43 Linnea Gustafsson OK Gynge 00:37:14 39.45
44 Deimante Motiejunaite OK Denseln 00:37:30 40.15
45 Ronja Björklund Bjursås OK 00:37:40 40.59
46 Kajsa Mattsson OK Kåre 00:37:54 41.20
47 Linn Sander Göteborg-Majorna OK 00:38:04 41.64
49 Hedvig Reisen IF Hagen 00:38:42 43.30
50 Elin Lundqvist Nybro OK 00:38:44 43.39
51 Elin Posch Sol Tranås 00:38:53 43.78
52 Emma Widell OK Skogshjortarna 00:39:39 45.80
54 Fanny Andersson Göteborg-Majorna OK 00:39:55 46.50
55 Hanna Åberg OK Landehof 00:40:01 46.76
56 Agnes Berglund Ulricehamns OK 00:40:07 47.02
57 Elin Johansson Skattkärrs IF 00:40:13 47.28
58 Mimmi Dahlberg Bredaryds SOK 00:40:20 47.59
60 Olivia Nyman Vänersborgs SK 00:40:33 48.16
61 Olivia Nilsson OK Pan-Kristianstad 00:40:49 48.86
62 Hanna Lindström OK Tranan 00:41:10 49.78
62 Sara Almehed Frölunda OL 00:41:10 49.78
64 Clara Cox Lerums SOK 00:41:14 49.95
65 Svea Hagrydh Vänersborgs SK 00:41:17 50.08
66 Sara Gunnarsson OK Älgen 00:41:25 50.43
67 Klara Djerf Lerums SOK 00:41:37 50.96
68 Elin Johansson Forsa OK 00:41:44 51.27
69 Linnea Kjellsson Falkenbergs OK 00:41:59 51.92
70 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:42:11 52.45
71 Tua Dahlgren Östersunds OK 00:42:26 53.10
72 Tove Lång IF Hagen 00:43:44 56.52
73 Lina Pålsson Kungälvs OK 00:43:51 56.82
74 Klara Wassenius Uddevalla OK 00:44:10 57.65
75 Alice Axelsson Mullsjö SOK 00:44:29 58.48
76 Matilda Melén OK Kåre 00:44:35 58.75
77 Frida Krohn Fältjägarnas IF 00:44:36 58.79
78 Erika Duhlbo IFK Moras OK 00:44:56 59.67
84 Elsa Andersson Bredaryds SOK 00:46:30 63.78
84 Astrid Einarsson Tormestorps IF 00:46:30 63.78
86 Saga Backteman Lerums SOK 00:46:50 64.65
87 Caroline Längheim Tullinge SK 00:47:14 65.70
89 Klara Yngvesson Robertsfors IK 00:47:28 66.32
90 Elvira Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:48:05 67.94
91 Lina Landergren Hestra IF 00:48:49 69.86
92 Ella Wallinder Göteborg-Majorna OK 00:48:50 69.90
93 Ebba Söderlund Tormestorps IF 00:49:13 70.91
95 Emma Nilsson OK Tranan 00:50:19 73.80
96 Olivia Nilsson OK Älme 00:50:47 75.02
97 Akvile Bartkeviciute OK Denseln 00:51:37 77.21
98 Helena Hagström Falkenbergs OK 00:51:38 77.26
99 Emelie Roos OK Landehof 00:51:44 77.52
101 Karin Hagwall Lunds OK 00:52:20 79.09
103 Wilma Lagerhäll Rehns BK 00:53:41 82.64
104 Cecilia Spångberg Lunds OK 00:55:36 87.67
105 Hanna Röstin Söders-Tyresö 00:56:34 90.21
106 Alva Abrahamsson Gällstadbygdens SOK 00:57:03 91.48
108 Hanna Holmgren Sävedalens AIK 01:00:26 100.36
109 Emma Kindbom IF Hagen 01:02:59 107.05
110 Frida Jerlin Frölunda OL 01:04:58 112.26
111 Nellie Henriksson Tormestorps IF 01:06:44 116.90
112 Linnéa Sjölander OK Gynge 01:09:03 122.98
113 Sofia Gustafsson Eds SK 01:16:22 142.19
114 Malin Fritzell Mullsjö SOK 01:16:51 143.46
116 Monika Ågren Brunflo IF 01:35:39 192.81
Kerstin Wadman Göteborg-Majorna OK
Emma Häggström OK Nolaskogsarna
Maria Eriksson Eds SK
Gabriella Bergander Eksjö SOK
Moa Kuhlin Göteborg-Majorna OK
Frida Junegard Tullinge SK
Julia Blom Frölunda OL
Vilma Blennow Falköpings AIK OK
Agnes Lundqvist Järfälla OK
Tyra Mellin Svaide Roma SOK
Kajsa Jungbjer Göteborg-Majorna OK
Elin Voksepp OK Skogshjortarna

Advertisements

Bagheera