Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten (WRE) - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Simon Hector Snättringe SK 00:18:56 3,19
2 Anton Forsberg Långhundra IF 00:22:15 16,73
3 Olle Andersson Tullinge SK 00:22:30 17,75
4 Henrik Johannesson Ronneby OK 00:22:31 17,82
5 Simon Wikström Halmstad OK 00:22:41 18,50
6 Jesper Svensk Stora Tuna OK 00:23:02 19,93
7 Oliwer Lundberg OK Bävern 00:23:05 20,13
8 Rasmus Lundberg OK Bävern 00:23:07 20,27
9 Elias Bäcklund-Ekvall Trollhättans SOK 00:23:25 21,49
10 Mattis Hallberg IK Uven 00:23:27 21,63
11 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 00:23:28 21,69
12 Albin Lillieström OK Roxen 00:23:44 22,78
13 Tom Campbell Lustens OK 00:23:57 23,67
14 Martin Mörsell OK Kåre 00:23:59 23,80
15 Simon Imark Tullinge SK 00:24:38 26,46
16 Isak Prellner Skåneslättens OL 00:24:48 27,14
17 Adam Segerslätt Skåneslättens OL 00:24:57 27,75
17 Jesper Sjöblom Södertälje-Nykvarn OF 00:24:57 27,75
21 Nils Alexandersson Stora Tuna OK 00:25:13 28,84
22 André Andersson Västerbergslagens OL 00:25:16 29,04
23 David Risberg Skattkärrs IF 00:25:21 29,38
24 Amadeus Hansson Gotlands Bro OK 00:25:28 29,86
25 Filip Karlsson IF Hagen 00:25:39 30,61
26 Victor Imark Tullinge SK 00:25:52 31,49
27 Johan Olson IK Uven 00:26:01 32,10
28 Rickard Olsson Tibro OK 00:26:29 34,01
29 Gustaf Berglund Sigtuna OK 00:26:39 34,69
30 Fredrik Johansson OK Nackhe 00:26:40 34,75
31 Isac Von Krusenstierna OK Kåre 00:26:44 35,03
32 Albin Claesson Sävedalens AIK 00:26:56 35,84
33 Victor Thörnkvist Sol Tranås 00:27:01 36,18
34 Axel Jutterström IFK Moras OK 00:27:09 36,73
35 Jakob Fransson OK Milan 00:27:19 37,41
36 Lukas Lundgren Växjö OK 00:27:27 37,95
37 Loke Agmarken Halmstad OK 00:27:33 38,36
38 Simon Schuster Vallentuna-Össeby OL 00:27:42 38,97
39 Johan Wehlin Skogspojkarnas OK 00:27:45 39,18
40 Felix Hellgren OK Ravinen 00:28:09 40,81
41 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 00:28:10 40,88
42 Adrian Dahlström IFK Moras OK 00:28:25 41,90
43 Filip Jacobsson Degerfors OK 00:28:33 42,44
44 Adam Persson Eksjö SOK 00:28:36 42,64
45 Lucas Sundblad Eksjö SOK 00:28:55 43,94
46 Jesper Lindström IF Hagen 00:29:29 46,25
47 Hjalmar Ljungberg Sjövalla FK 00:29:43 47,20
49 Ludvig Holmberg OK Tranan 00:29:53 47,88
50 Nils Wärnsberg Eksjö SOK 00:29:59 48,29
51 Viktor Wassén Vänersborgs SK 00:30:04 48,63
52 Hugo Eriksson OK Nolaskogsarna 00:30:08 48,90
53 Christian Redtzer Attunda OK 00:30:10 49,04
54 Rikard Holmström Västerbergslagens OL 00:30:15 49,38
55 Adam Johansson Trollhättans SOK 00:30:37 50,87
56 Erik Hansson Härnösands OK 00:30:40 51,08
57 Oscar Sundlöf Sundsvalls OK 00:30:42 51,21
58 Ludwig Johansson Ulricehamns OK 00:30:59 52,37
59 Gustav Johansson Ulricehamns OK 00:31:11 53,19
59 Jonathan Envall Tullinge SK 00:31:11 53,19
64 Victor Helgesson Hestra IF 00:31:35 54,82
66 Albin Pålsson Kungälvs OK 00:31:48 55,70
67 Anton Berneving OK Gipen 00:32:05 56,86
68 Arvid Nord Sol Tranås 00:32:09 57,13
69 Johannes Ridefelt OK Linné 00:32:15 57,54
70 Anton Källström Sala OK 00:32:52 60,06
71 Philip Edvardsson Eksjö SOK 00:32:55 60,26
73 Martin Storkamp Sundsvalls OK 00:33:06 61,01
74 Ludwig Bergfalk Järfälla OK 00:33:28 62,51
76 Lars Olovsson Rehns BK 00:33:41 63,39
77 Henning Sjökvist Stora Tuna OK 00:33:47 63,80
78 Eric Danielsson OK Kåre 00:34:38 67,27
79 Jonas Gustafsson OK Kåre 00:34:44 67,68
80 Martin Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 00:34:59 68,70
82 Emil Johansson OK Bävern 00:35:14 69,72
83 Jonas Toftered IF Rigor 00:35:42 71,62
84 August Bengtsson OK Nackhe 00:36:14 73,80
85 Simon Eriksson Umeå OK 00:36:54 76,52
88 Oscar Lang Västerviks OK 00:37:19 78,22
89 Douglas Fransson Lee OK Alehof 00:37:35 79,31
90 Immanuel Stensöta Frölunda OL 00:37:41 79,71
91 Alexander Bashaev Hellas Orientering 00:37:48 80,19
91 Vidar Funkquist IF Hansa-Hoburg 00:37:48 80,19
93 Simon Olausson OK Tranan 00:38:02 81,14
94 Ola Löseth Falköpings AIK OK 00:39:02 85,22
95 Johan Lamm Frölunda OL 00:39:10 85,77
96 Wiktor Rydlund Hässleholms OK 00:39:14 86,04
97 Anton Boberg IF Rigor 00:39:17 86,24
99 Jonas Hammarskiöld Lunds OK 00:39:56 88,90
101 Viktor Janrik Bromma-Vällingby SOK 00:40:39 91,82
102 Linus Olsson OK Gipen 00:40:44 92,16
103 Markus Pettersson Vänersborgs SK 00:40:47 92,37
104 Fredrik Norlin IFK Moras OK 00:41:06 93,66
105 Erik Calleberg Snättringe SK 00:41:26 95,02
106 Jonathan Björk Leksands OK 00:42:28 99,24
107 Christoffer Wallgren Istrums SK 00:42:52 100,87
108 Edvin Mårtensson Skåneslättens OL 00:43:00 101,41
109 Anton Strandberg Skogslöparna 00:43:17 102,57
110 Erik Berglund OK Kåre 00:44:08 106,04
111 Arvid Jernstig Vänersborgs SK 00:44:43 108,42
113 Martin Skyggeson OK Nackhe 00:45:22 111,07
114 Emanuel Näslund Skogslöparna 00:46:01 113,72
115 Lucas Norrman Attunda OK 00:46:45 116,72
116 Elias Möller Skåneslättens OL 00:47:46 120,87
117 Carl Strandby SOK Träff 00:48:11 122,57
118 David Levin Svaide Roma SOK 00:51:01 134,13
119 Hugo Thunberg OK Alehof 00:52:57 142,02
120 Erik Liljebjörn Nybro OK 00:54:49 149,64
121 Eric Jansson OK Tranan 00:55:23 151,95
122 Albin Henrysson OK Dacke 00:56:29 156,44
123 Jesper Ågren Lunds OK 01:02:43 181,88
125 Erik Österberg Skogslöparna 01:34:07 300,00
Otto Stuhlhofer OK Landehof
Jacob Torstensson Västerås SOK
Linus Andersson OK Skogshjortarna

Annonser