Svenska Orienteringsförbundet

Hjortsöndan - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Johan Strand Göteborg-Majorna OK 00:59:42 4,10
2 Olle Kalered OK Denseln 01:00:07 4,64
3 Jonas Pilblad IFK Göteborg 01:00:59 5,77
4 Erik Pettersson OK Denseln 01:01:23 6,29
5 Mikael Eliasson Göteborg-Majorna OK 01:01:44 6,75
5 Marcus Millegård Halden SK 01:01:44 6,75
7 Rickard Börjesson Hestra IF 01:02:11 7,33
8 Fredrik Persson IFK Göteborg 01:02:30 7,74
9 Andreas J Johansson Göteborg-Majorna OK 01:02:47 8,11
10 Artem Panchenko IFK Moras OK 01:03:21 8,85
11 Daniel Wernersson Göteborg-Majorna OK 01:04:09 9,89
12 Henrik Laas IFK Göteborg 01:04:56 10,91
13 Johan Hellman Vänersborgs SK 01:05:24 11,52
14 Anders Axenborg Göteborg-Majorna OK 01:06:16 12,64
15 Patrik Martner IFK Göteborg 01:07:33 14,31
16 Søren Schwartz IFK Göteborg 01:08:03 14,96
17 Erik Engstrand IFK Göteborg 01:08:04 14,98
18 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg 01:08:52 16,02
19 Ilya Belianka Sävedalens AIK 01:09:24 16,72
20 Martin Ivarsson Göteborg-Majorna OK 01:09:31 16,87
21 Johan Ingemarsson Hestra IF 01:09:32 16,89
22 Andreas Holmqvist Hestra IF 01:09:55 17,39
23 Måns Östman Göteborg-Majorna OK 01:11:13 19,08
24 Karl Levin Sävedalens AIK 01:11:16 19,15
25 Mikael Andersson Göteborg-Majorna OK 01:11:18 19,19
26 John Börjesson Hestra IF 01:12:46 21,10
27 Fredrik Johansson Sävedalens AIK 01:13:45 22,38
28 Rickard Holmqvist Hestra IF 01:15:25 24,54
29 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 01:15:44 24,96
30 Anders Höije Göteborg-Majorna OK 01:15:59 25,28
31 Jonas Palm Sävedalens AIK 01:16:44 26,26
32 Tobias Lindell Vänersborgs SK 01:16:49 26,37
33 Sven Granfors OK Landehof 01:17:47 27,62
34 Mattias Nilsson Vänersborgs SK 01:19:21 29,66
35 Rikard Pentonen IFK Göteborg 01:20:00 30,51
36 Fabian Wennerberg OK Klyftamo 01:20:21 30,96
37 Johan Fries Göteborg-Majorna OK 01:22:57 34,34
38 Jonatan Andersson Falkenbergs OK 01:23:22 34,89
39 Mattihas Kjell Främmestads IK 01:28:21 41,37
40 Rickard Nilsson FK Finn 01:40:46 57,52
41 Linus Iseborn Främmestads IK 02:08:08 93,11
42 Karl-Mikael Svensson Lidköpings VSK 02:37:12 130,92
Johan Levin Sävedalens AIK

Annonser