Svenska Orienteringsförbundet

Ultraträffen, långdistans - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Samuel Pihlström OK Landehof 00:17:52 92,26
3 Axel Elmblad Bredaryds SOK 00:20:20 115,06
4 Carl Josefsson Sävedalens AIK 00:21:25 125,08
5 Gustav Åman OK Vilse 87 00:22:10 132,01
8 Per Hedman IF Hagen 00:22:46 137,56
9 Alfred Pettersson Falköpings AIK OK 00:22:51 138,33
10 Karl Petersén OK Njudung 00:23:10 141,26
11 Hugo Ström Ulricehamns OK 00:23:55 148,19
13 Petter Leibe-Bergstedt Markbygdens OK 00:24:35 154,35
14 Filip Klingberg OK Alehof 00:25:05 158,97
15 Hugo Setthagen OK Tranan 00:25:12 160,05
16 Simon Brovall Gällstadbygdens SOK 00:25:52 166,22
17 Johan Langerak Järfälla OK 00:25:57 166,99
20 Hugo Mandinger Trollhättans SOK 00:26:44 174,23
21 Felix Abrahamsson Hylte OK 00:26:49 175,00
22 Jacob Österman Vänersborgs SK 00:28:03 186,40
23 Henrik Hallberg Falköpings AIK OK 00:28:07 187,01
25 Tobias Erixon OK Kullingshof 00:28:33 191,02
26 Gustav Östensson OK Tranan 00:28:36 191,48
27 Johan Lundbäck Järfälla OK 00:28:43 192,56
28 Olle Leibe-Bergstedt Markbygdens OK 00:29:07 196,26
29 David Kindlund OK Tyr 00:29:28 199,49
30 Isak Olsson Stigsökarna 00:30:11 206,12
31 Gustav Ohlin OK Tranan 00:30:17 207,04
32 Hampus Andersson Lidköpings VSK 00:32:00 222,91
33 Lukas Gustafsson IK Ymer 00:32:28 227,23
34 Edvin Schiller OK Njudung 00:32:54 231,23
35 Erik Johansson OK Alehof 00:34:04 242,02
36 Melker Elofsson OK Njudung 00:34:23 244,95
37 Mathias Ohlsson Ärla IF 00:35:45 257,58
38 Johan Holmberg IF Hagen 00:35:53 258,81
39 Oskar Lundberg Hestra IF 00:36:15 262,20
40 Isak Södersten Järfälla OK 00:36:54 268,21
41 Alfred Sandell Hestra IF 00:39:49 295,17
42 William Bodin Gällstadbygdens SOK 00:41:21 300,00
43 Valter Pettersson OK Tisaren 00:41:36 300,00
44 Ludvig Carlbom Ulricehamns OK 00:46:11 300,00
45 Hugo Holmsbo OK Orinto 00:47:28 300,00

Annonser