Svenska Orienteringsförbundet

IK Gandvik, Lidköpings VSK - H45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Peter Cederberg Vänersborgs SK 00:42:04 18,84
2 Ulrik Olsson Brattås CK 00:42:37 20,03
3 Sven Lundgren Värend GN OL 00:42:38 20,07
4 Stefan Thellsén OK Roxen 00:45:12 25,61
5 Lars Svantesson Hjärnarps GH OL 00:47:47 31,19
6 Lasse Karlsson Istrums SK 00:47:54 31,44
7 Mats Ljungqvist Kexholms SK 00:48:12 32,09
8 Thomas Bogren IF Hagen 00:49:34 35,04
9 Niclas Andersson Markbygdens OK 00:50:08 36,26
10 Per Källvik Åmåls OK 00:50:47 37,66
11 Staffan Asplund Kungälvs OK 00:51:29 39,18
12 Magnus Joelsson SOK 68 00:51:41 39,61
13 Owe Andersson OK Löftan 00:51:46 39,79
14 Jonas Andersson Värend GN OL 00:51:59 40,26
15 Leif Einarsson Kungälvs OK 00:52:31 41,41
16 Magnus Wide Frölunda OL 00:53:48 44,18
17 Jan Hinder Tolered-Utby Ol-klubb 00:54:01 44,65
18 Lars Holmberg IF Hagen 00:54:11 45,01
19 Anders Pettersson OK Dacke 00:54:47 46,30
20 Jonas Ornung OK Skogshjortarna 00:55:23 47,60
21 Magnus Blennow Falköpings AIK OK 00:55:29 47,81
22 Claus Johansson Jönköpings OK 00:56:49 50,69
23 Rikard Nilsson Kungälvs OK 00:57:06 51,31
24 Joachim Friberg Istrums SK 00:57:54 53,03
25 Martin Mandinger Trollhättans SOK 00:58:49 55,01
26 Johan Falk Ulricehamns OK 01:00:38 58,94
27 Hans Hedin Hjärnarps GH OL 01:01:39 61,13
28 Kjell Einarsson OK Skogshjortarna 01:02:51 63,72
29 Ulf Almehed Frölunda OL 01:02:56 63,90
30 Andres Laas OK Skogshjortarna 01:03:17 64,66
31 Klaes Axelsson Mullsjö SOK 01:04:16 66,78
32 Tony Gustavsen Istrums SK 01:04:18 66,85
33 Roger Gunnarsson Falköpings AIK OK 01:05:03 68,47
34 Anders Svalbring Målilla OK 01:05:22 69,16
35 Niclas Ek Markbygdens OK 01:06:52 72,40
36 Jens Lindström Tibro OK 01:07:06 72,90
37 Mats G Andersson OK Skogshjortarna 01:08:23 75,67
38 Stefan Linderoth IF Hagen 01:08:30 75,92
40 Peter Ravnell Gudhems IF 01:12:42 84,99
41 Torbjörn Salomonsson Vänersborgs SK 01:13:06 85,86
42 Anders Jonsson OK Klyftamo 01:13:52 87,51
43 Dag Tryggö Trollhättans SOK 01:15:44 91,54
44 Håkan Wåhlander Frölunda OL 01:21:13 103,38
45 Jan Lindström IK Wilske 01:24:44 110,98
46 Tomas Tranberg Markbygdens OK 01:24:50 111,19
47 Anders Petrén Kungälvs OK 01:26:29 114,76
48 Hans Lindgren OK Skogshjortarna 01:27:09 116,20
49 Bengt Marthinsson Hylte OK 01:27:17 116,49
50 Jonas Karlsson Markbygdens OK 01:28:46 119,69
52 Dag Svensson Hylte OK 01:32:41 128,15
53 Sören Wilhelmsson Falköpings AIK OK 01:50:42 167,05
Sören Larsson Tibro OK 16:39:00 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF