Svenska Orienteringsförbundet

DM Medel Stockholm - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:25:16 4,10
2 Annica Gustafsson IFK Lidingö SOK 00:25:26 4,51
3 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 00:25:30 4,68
4 Irina Nyberg Hellas Orientering 00:25:41 5,13
5 Ausrine Kutkaite Södertälje-Nykvarn OF 00:26:54 8,14
6 Sara Eskilsson Haninge SOK 00:27:58 10,78
7 Elsa Jansson Järla Orientering 00:28:02 10,94
8 Johanna Lönnkvist Tullinge SK 00:29:30 14,57
9 Sofia Törnqvist IFK Lidingö SOK 00:30:21 16,67
10 Ellinor Fransson Järla Orientering 00:30:24 16,79
11 Carolin Svensson Haninge SOK 00:30:39 17,41
12 Terese Herlin Attunda OK 00:31:18 19,01
12 Sofia Adolfsson IFK Lidingö SOK 00:31:18 19,01
14 Elin Hemmyr Skantze Järla Orientering 00:31:37 19,80
15 Louise Markstedt OK Södertörn 00:32:12 21,24
16 Linda Larsson Tullinge SK 00:33:54 25,44
17 Johanna Sanderi IFK Lidingö SOK 00:34:06 25,94
18 Ida Forsén Tullinge SK 00:34:29 26,88
19 Stina Andreasson Gustavsbergs OK 00:35:09 28,53
20 Elin Carlsson IFK Lidingö SOK 00:37:24 34,09
21 Emma Tarandi IFK Lidingö SOK 00:38:01 35,62
22 Sofia Persson Snättringe SK 00:38:06 35,82
23 Marita Freimane OK Södertörn 00:38:47 37,51
24 Sarah-Jane Gaffney OK Ravinen 00:38:52 37,72
25 Elin Sundqvist Tullinge SK 00:39:57 40,40
26 Emma Isaksson Södertälje-Nykvarn OF 00:40:46 42,41
27 Ronja Hill Tumba-Mälarhöjden OK 00:41:39 44,60
28 Evelina Ericsson Söders-Tyresö 00:42:00 45,46
29 Jennifer Warg Tumba-Mälarhöjden OK 00:42:37 46,99
30 Annie Forsberg OK Ravinen 00:43:33 49,29
31 Karin Lundberg Järfälla OK 00:44:13 50,94
32 Maria Hellström Väsby OK 00:46:48 57,33
33 Viktoria Helmersson OK Ravinen 00:46:52 57,49
34 Sara Jonasson Centrum OK 00:47:59 60,25
35 Helena Samuelsson Centrum OK 00:48:20 61,12
36 Karin Löfgren Järfälla OK 00:49:28 63,92
37 Matilda Olsson IFK Lidingö SOK 00:53:09 73,02
Emelie Holmström Järla Orientering
Eva Bühlmann Tullinge SK

Annonser

OOCup 2022