Svenska Orienteringsförbundet

IK Gandvik, Lidköpings VSK - H15GM

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Oskar Lundqvist Småland 00:32:56 26,44
2 Rasmus Svantesson Skåne 00:33:34 28,29
3 Erik Andersson Blekinge 00:35:38 34,34
4 Jakob Wahl Småland 00:36:00 35,42
5 Henrik Håkansson Östergötland 00:36:22 36,49
6 Fredrik Malmfors Östergötland 00:36:35 37,12
7 Gustav Hinder Göteborg 00:36:56 38,15
8 Anton Nilsson Västergötland 00:37:27 39,66
9 Niklas Carlsson Östergötland 00:37:34 40,00
10 Jakob Lindbom Blekinge 00:37:41 40,35
11 Björn Cederberg Västergötland 00:38:04 41,47
12 Max Berggren Östergötland 00:38:28 42,64
13 Ryan Jones Östergötland 00:38:51 43,76
14 Philip Persson Blekinge 00:38:52 43,81
15 Harald Ottmer Skåne 00:39:10 44,69
16 Henning Ottmer Skåne 00:39:37 46,01
17 Oskar Jensen Sondén Skåne 00:40:09 47,57
18 Gustaf Sparrevik Göteborg 00:40:30 48,59
19 Joakim Sjöberg Skåne 00:41:14 50,74
20 Karl-Johan Persson Skåne 00:41:17 50,89
21 Niklas Frisk Västergötland 00:41:27 51,38
22 Richard Lundstedt Västergötland 00:41:44 52,20
23 Arvid Våg Göteborg 00:41:56 52,79
24 Hampus Bergander Småland 00:42:14 53,67
25 Martin Engman Östergötland 00:42:28 54,35
26 Alexander Johansson Blekinge 00:42:38 54,84
27 Erik Bäcklund Ekvall Västergötland 00:43:18 56,79
28 Jakob Riis Småland 00:43:20 56,89
29 Johan Ivarsson Västergötland 00:43:23 57,04
30 Oskar Stenberg Västergötland 00:43:51 58,40
31 Per Edvinsson Blekinge 00:44:11 59,38
32 Karl Modig Göteborg 00:44:48 61,18
33 Gustav Boquist Göteborg 00:45:22 62,84
34 Albin Axelsson Västergötland 00:45:41 63,77
35 Daniel Posch Småland 00:46:22 65,77
36 Martin Skaar Småland 00:46:40 66,65
37 Albin Karlsson Blekinge 00:46:52 67,24
38 Per Samuelsson Halland 00:47:09 68,07
39 Gabriel Linderson Småland 00:47:17 68,46
40 Robin Larsson Skåne 00:47:19 68,55
41 Einar Nordgren Västergötland 00:48:34 72,21
42 Erik Persson Småland 00:48:59 73,43
43 Martin Nilsson Blekinge 00:49:57 76,27
44 Andreas Henrysson Blekinge 00:50:20 77,39
45 Jacob Lilljeqvist Bohuslän-Dal 00:50:52 78,95
46 Rickard Norlin Göteborg 00:51:05 79,58
47 Morgan Olsson Skåne 00:51:15 80,07
48 Pontus Blockgren Halland 00:54:03 88,27
49 Mattias Jacobsson Skåne 00:54:35 89,83
50 Kalle Karlsson Östergötland 00:56:38 95,84
51 Pontus Andersson Halland 01:01:00 108,62
52 Jesper Mattsson Göteborg 01:01:54 111,26
53 Christoffer Johansson Västergötland 01:03:04 114,67
54 Felix Persson Blekinge 01:04:02 117,50
55 Samuel Sandgren Västergötland 01:09:04 132,24
56 Emil Johansson Västergötland 01:11:52 140,44
57 Anton Hagström Halland 01:20:22 165,33
Oscar Anderson Småland 16:39:00 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr