Svenska Orienteringsförbundet

Mälarmårdsdubbeln, medeldistans - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:29:53 2,37
2 Erik Liljequist Södertälje-Nykvarn OF 00:30:44 4,50
3 Oskar Carlborg OK Hällen 00:30:57 5,05
4 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn OF 00:31:16 5,84
5 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn OF 00:31:38 6,77
6 Johan Aronsson OK Tisaren 00:33:48 12,21
7 Rasmus Palmqvist Aslaksen Järfälla OK 00:34:23 13,68
8 Mats Röjgård OK Kolmården 00:35:22 16,15
9 Ivan Forsgren OK Tisaren 00:35:33 16,61
10 Jakob Forsselius Linköpings OK 00:35:42 16,98
11 Markus Adolfsson Tullinge SK 00:35:45 17,11
12 Ulrik Imberg OK Linné 00:36:17 18,45
13 Magnus Glännefors Tullinge SK 00:36:52 19,92
14 Leonas Mockunas Hellas Orientering 00:37:45 22,13
15 Axel Wrådhe Attunda OK 00:37:50 22,34
16 Jakob Wallenhammar Hagaby GOIF 00:38:15 23,39
17 Oscar Vångell Ärla IF 00:38:42 24,52
18 Jacob Bolin Tullinge SK 00:39:01 25,32
19 Jonathan Rosendahl Ärla IF 00:39:22 26,20
20 Simon Sanderi Hagaby GOIF 00:39:32 26,62
21 Fredrik Norman Leksands OK 00:41:23 31,26
22 Per Holm IFK Moras OK 00:41:56 32,65
23 Janne Selkälä Köping-Kolsva OK 00:43:18 36,08
24 Daniel Alneberg Strängnäs-Malmby OL 00:43:45 37,21
25 Daniel Tjernberg Södertälje-Nykvarn OF 00:44:03 37,96
26 Marcus Andersson KFUM Örebro OK 00:45:58 42,78
27 Tobias Karlsson Hagaby GOIF 00:46:23 43,83
28 Emil Hyttinen Eskilstuna OL 00:47:28 46,55
29 Roman Zbranek OK Hällen 00:51:06 55,68
30 Morgan Karlsson NAIS Orienteringsklubb 00:54:07 63,26
31 Viktor Öhlén Surahammars SOK 00:56:18 68,74
32 Christofer Näsholm Ärla IF 00:56:56 70,33
33 Robin Erneby Surahammars SOK 01:01:17 81,26
34 Jakob Redtzer Attunda OK 01:01:59 83,02
35 Tomas Liss Eskilstuna OL 01:11:03 105,80
Jonas Leandersson Södertälje-Nykvarn OF
Love Berzell Attunda OK
Andreas Berg Linköpings OK
Joakim Berg Bromma-Vällingby SOK

Annonser