Svenska Orienteringsförbundet

OK Jösse - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Assar Hellström OK Ravinen 00:23:10 24,69
2 Henrik Andersson Bredaryds SOK 00:25:12 31,68
3 Björn Cederberg Vänersborgs SK 00:26:41 36,79
4 Jesper Kullin OK Tyr 00:28:16 42,23
5 Emil Granqvist OK Ravinen 00:28:39 43,55
6 Jonas Rinnbäck OK Ravinen 00:28:49 44,12
6 Gustaf Sparrevik Lerums SOK 00:28:49 44,12
6 Arvid Våg Lerums SOK 00:28:49 44,12
9 Martin Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 00:30:12 48,88
10 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 00:30:24 49,57
11 Erik Berzell Attunda OK 00:30:36 50,26
12 Martin Ericson OK Tyr 00:30:55 51,35
13 Max Berggren OK Denseln 00:30:57 51,46
14 Elias Öhgren OK Kåre 00:31:01 51,69
15 Erik Bäcklund Ekvall Trollhättans SOK 00:31:09 52,15
16 Johan Ivarsson OK Kullingshof 00:33:03 58,69
16 Emil Wikström OK Tyr 00:33:03 58,69
18 Jacob Lilljeqvist Stigsökarna 00:33:22 59,78
19 Markus Westblad OK Ravinen 00:33:33 60,41
20 Pontus Karlsson Markbygdens Orienteringsklubb 00:33:51 61,44
21 Martin Engman OK Denseln 00:34:14 62,76
22 Johan Sköld Linköpings OK 00:34:27 63,50
23 Fredrik Tegström Linköpings OK 00:35:05 65,68
24 Niklas Frisk Markbygdens Orienteringsklubb 00:35:13 66,14
25 Erik Persson Markbygdens Orienteringsklubb 00:38:13 76,46
26 Oskar Kråklind Tibro OK 00:38:30 77,43
27 Jens Rönnols Täby OK 00:40:12 83,28
28 Petter Östman Göteborg/Majorna OK 00:40:56 85,80
29 Kristoffer Pettersson OK Hällen 00:41:11 86,66
30 Arvid Johnson Degerfors OK 00:41:36 88,10
31 Daniel Forslund Säffle OK 00:42:09 89,99
32 Axel Magnussen Skattkärrs IF 00:42:52 92,45
33 Håkan Palm OK Klemmingen 00:50:34 118,94
34 Filip Barkestedt OK Kullingshof 00:52:58 127,20
35 Christoffer Johansson Trollhättans SOK 00:56:38 139,81
36 Markus Edgren Lustens OK 01:03:03 161,88
37 Johnny Rahlén OK Ravinen 01:06:28 173,63
Olle Forsberg OK Ravinen 16:39:00 300,00

Annonser

Bagheera