Hallands 3-dagars Etapp 1 - H12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Adrian Vartia
|
OK Löftan |
00:19:29 |
147,27 |
|
2 |
Axel Johansson
|
Sol Tranås |
00:20:41 |
160,82 |
|
4 |
Arvid Kronmar
|
FK Vittus |
00:21:12 |
166,66 |
|
5 |
Anton Gunnarsson
|
Bredaryds SOK |
00:21:21 |
168,35 |
|
6 |
Axel Elmblad
|
Bredaryds SOK |
00:21:40 |
171,93 |
|
7 |
Jesper Johansson
|
OK Löftan |
00:22:11 |
177,76 |
|
8 |
Hugo Setthagen
|
OK Tranan |
00:22:20 |
179,45 |
|
9 |
Isac Karlsson
|
OK Tranan |
00:24:05 |
199,21 |
|
10 |
Albin Toll
|
OK Njudung |
00:24:23 |
202,60 |
|
11 |
Alexander Roos
|
OK Landehof |
00:24:31 |
204,11 |
|
12 |
Felix Drejmo
|
OK Landehof |
00:25:19 |
213,14 |
|
13 |
Karl Petersén
|
OK Njudung |
00:25:38 |
216,71 |
|
14 |
Mattis Persson
|
Eksjö SOK |
00:26:04 |
221,61 |
|
15 |
Rasmus Frödin Karlsson
|
Sävedalens AIK |
00:26:31 |
226,69 |
|
16 |
Johan Winbladh
|
Lunds OK |
00:26:48 |
229,89 |
|
17 |
Felix Abrahamsson
|
Hylte OK |
00:27:24 |
236,66 |
|
18 |
Gustav Ohlin
|
OK Tranan |
00:28:38 |
250,59 |
|
19 |
Oscar Kjellsson
|
Falkenbergs OK |
00:28:42 |
251,34 |
|
20 |
Oskar Pettersson
|
Boxholm-Mjölby OL |
00:28:55 |
253,79 |
|
22 |
Lukas Gustafsson
|
IK Ymer |
00:30:30 |
271,66 |
|
23 |
Johan Holmberg
|
IF Hagen |
00:32:16 |
291,61 |
|
24 |
Hugo Johansson
|
OK Reftele |
00:33:23 |
300,00 |
|
25 |
Oscar Olson
|
IK Uven |
00:33:37 |
300,00 |
|
26 |
Olle Elfström
|
OK Orinto |
00:34:19 |
300,00 |
|
27 |
Simon Brovall
|
Gällstadbygdens SOK |
00:35:18 |
300,00 |
|
28 |
Axel Orrhede
|
Helsingborgs SOK |
00:38:01 |
300,00 |
|
29 |
William Bodin
|
Gällstadbygdens SOK |
00:40:57 |
300,00 |
|
31 |
Hugo Holmsbo
|
OK Orinto |
00:41:19 |
300,00 |
|
32 |
Gustav Bohman
|
OK Orinto |
00:41:59 |
300,00 |
|
33 |
Clas Wullf Norgren
|
Gällstadbygdens SOK |
00:44:35 |
300,00 |
|
34 |
Lukas Andblad
|
OK Landehof |
00:44:43 |
300,00 |
|
35 |
Linus Boström
|
OK Alehof |
00:44:51 |
300,00 |
|
36 |
John Persson
|
Fjärås AIK |
00:45:57 |
300,00 |
|
37 |
Måns M-Henningsson
|
IK Trenne Ullared |
00:46:17 |
300,00 |
|
38 |
Oskar Ekman
|
OK Kullingshof |
00:49:09 |
300,00 |
|
39 |
Alfred Sandell
|
Hestra IF |
00:57:23 |
300,00 |
|
40 |
Hugo Bergendahl-Hansson
|
IF Thor |
00:59:01 |
300,00 |
|
41 |
Ludvig Linder
|
OK Orinto |
01:21:08 |
300,00 |
|
|
August Abrahamsson
|
Gällstadbygdens SOK |
|
|
|
|
Noah Bechtel
|
FK Friskus-Varberg |
|
|
|
|
Filip Klingberg
|
OK Alehof |
|
|