Svenska Orienteringsförbundet

Hallands 3-dagars Etapp 1 - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Johan Mårtensson OK Skogsstjärnan 00:14:49 217,75
3 Casper Skepp Sävedalens AIK 00:20:03 300,00
4 Oscar Hultgren OK Njudung 00:22:46 300,00
4 Victor Hansson OK Löftan 00:22:46 300,00
6 Tobias Johansson OK Löftan 00:22:47 300,00
7 Olle Kallerbäck Emmaboda Verda OK 00:22:59 300,00
8 Arvid Pettersson Boxholm-Mjölby OL 00:23:46 300,00
9 Axel Bechtel FK Friskus-Varberg 00:24:43 300,00
10 Emil Jägstedt Halmstad OK 00:24:59 300,00
11 Alex Johansson FK Friskus-Varberg 00:25:04 300,00
12 Jacob Grahn IK Uven 00:25:59 300,00
13 Jakob Moberg OK Löftan 00:26:17 300,00
14 Isak Bengtsson OK Lindéna 00:26:27 300,00
15 Olle Andersson OK Skogsstjärnan 00:26:41 300,00
16 Arvid Skepp Sävedalens AIK 00:26:54 300,00
17 Carl Erixon IFK Göteborg 00:27:22 300,00
20 Hugo Cedervall Örkelljunga FK 00:28:46 300,00
21 Arvid Ekström Stenungsunds OK 00:29:04 300,00
22 Albin Samuelsson OK Vivill 00:30:50 300,00
23 Jonathan Rundqvist OK Nackhe 00:31:53 300,00
24 Melwin Wildheim FK Friskus-Varberg 00:33:01 300,00
25 Oliver Sjögren Bromma-Vällingby SOK 00:35:03 300,00
26 William Rönnborg IK Uven 00:35:46 300,00
27 Lukas Norlander OK Nackhe 00:35:55 300,00
28 Jonathan Orrhede Helsingborgs SOK 00:37:47 300,00
29 Anton Lund OK Skogshjortarna 00:38:31 300,00
30 Curt Wullf Norgren Gällstadbygdens SOK 00:39:16 300,00
31 Jakob Asp IFK Göteborg 00:39:55 300,00
32 Walter Bodin Gällstadbygdens SOK 00:43:17 300,00
33 Joel Holmberg Ulricehamns OK 00:45:08 300,00
34 Ludvig Karlsson Trollhättans SOK 00:49:41 300,00
35 Karl Pettersson Boxholm-Mjölby OL 00:55:21 300,00
36 Hugo Jansson Eksjö SOK 00:55:53 300,00
37 Filip Carlqvist FK Friskus-Varberg 01:02:26 300,00
38 Mikael Björck IK Uven 01:44:42 300,00
Aron Rudberg OK Bävern
Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK

Annonser

Bagheera