Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Boden Etapp 1 - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Klara Åkerman Sjöström Västerås SOK 00:18:33 219,44
2 Evelina Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 00:18:46 222,69
3 Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:18:54 224,69
8 Agnes Djurstedt Eksjö SOK 00:19:55 239,91
9 Emma Eliasson Domnarvets GOIF 00:20:16 245,15
11 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:20:23 246,90
14 Vendela Söderqvist OK Kåre 00:21:11 258,88
15 Ebba Ottoson Gävle OK 00:21:19 260,88
16 Jensine Svensson Finspångs SOK 00:21:26 262,62
18 Embla Bergström Täby OK 00:21:43 266,87
19 Sigrid Carlsson Sundbybergs IK 00:21:48 268,11
21 Ida Hänström Täby OK 00:22:04 272,11
22 Eira Hertin Västerviks OK 00:22:09 273,36
23 Ronja Ståhl Sundbybergs IK 00:22:18 275,60
24 Sara Wänström Trosabygdens OK 00:22:24 277,10
25 Tilda Palm IK Hakarpspojkarna 00:22:34 279,59
26 Linnea Lundh OK Kolmården 00:22:43 281,84
27 Kristin Herberthson Linköpings OK 00:22:56 285,09
29 Ida Bengtsson OK Alehof 00:23:41 296,32
30 Katrin Asplund Kungälvs OK 00:23:43 296,82
52 Alice Ek Nyköpings OK 00:27:06 300,00
86 Edit Karlsson Älvsby IF OK 00:31:45 300,00
31 Lisa Ekström OK Kåre 00:23:56 300,00
45 Matilda Aasa Övertorneå IF 00:25:26 300,00
49 Jonna Lindblad OK Djerf 00:26:25 300,00
128 Cornelia Kraft Länna IF 00:39:20 300,00
58 Emma Emilsson OK Skogsfalken 00:28:12 300,00
72 Julia Berg KFUM Örebro OK 00:29:39 300,00
33 Nora Westerlund OK Nolaskogsarna 00:24:37 300,00
41 Cecilia Hector Snättringe SK 00:25:10 300,00
102 Tilda Berg Leksands OK 00:34:14 300,00
75 Moa Wallenborg IF Thor 00:30:19 300,00
40 Matilda Cederberg Vänersborgs SK 00:25:04 300,00
130 Sandra Ling Jönköpings OK 00:40:00 300,00
60 Moa Eriksson Trollhättans SOK 00:28:22 300,00
55 Elsa Eriksson Husums IF OK 00:27:42 300,00
77 Sanna Sander OK Milan 00:30:29 300,00
38 Ellen Funke Leksands OK 00:24:51 300,00
65 Lova Perman Kils OK 00:28:57 300,00
69 Fanny Östlund OK Kolmården 00:29:15 300,00
112 Stina Eriksson Skattkärrs IF 00:36:06 300,00
114 Minoo Karlsson OK Ravinen 00:36:40 300,00
131 Hanna Öberg Gamleby OK 00:40:34 300,00
39 Ella Bratt OK Orion 00:25:01 300,00
107 Lisa Swartz OK Orion 00:35:07 300,00
106 Elin Lindberg Vandrarringen 00:34:59 300,00
70 Lisa Olm Kils OK 00:29:20 300,00
34 Maja Ahlström Västerås SOK 00:24:38 300,00
63 Ida Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 00:28:37 300,00
99 Unni Granfors IF Rigor 00:33:48 300,00
57 Amanda Hall Västerås SOK 00:27:51 300,00
116 Frida Johansson Vittjärvs IK 00:36:41 300,00
68 Olivia Grönqvist Jönköpings OK 00:29:12 300,00
101 Stella Rangert IK Hakarpspojkarna 00:34:00 300,00
48 Tilda Rosander SOK Aneby 00:26:22 300,00
76 Liv Norberg Avesta OK 00:30:20 300,00
37 Märtha Stake Västvärmlands OK 00:24:48 300,00
79 Emma Eliasson FK Friskus-Varberg 00:30:37 300,00
31 Ella Turesson OK Renen 00:23:56 300,00
105 Emmie Norman VK Uvarna 00:34:41 300,00
35 Filippa Fagerström IFK Göteborg 00:24:46 300,00
81 Tuva-Cajsa Spik Leksands OK 00:31:04 300,00
92 Sofia Elverlind OK Tranan 00:32:29 300,00
119 Miia Roller Järfälla OK 00:37:15 300,00
74 Alice Larsson Sundsvalls OK 00:30:09 300,00
51 Maja Bäcklund Ronneby OK 00:26:44 300,00
120 Hedda Röstin Söders-Tyresö 00:37:29 300,00
109 Mathilde Snijder IK Uven 00:35:46 300,00
93 Wilma Leickt Tullinge SK 00:32:36 300,00
87 Ellen Pelander OK Djerf 00:31:52 300,00
94 Amanda Granqvist OK Ravinen 00:33:00 300,00
62 Maja Graad IF Rigor 00:28:31 300,00
58 Elina Reinholdsson OK Alehof 00:28:12 300,00
122 Malin Hjorth Domnarvets GOIF 00:37:56 300,00
80 Anna Svensson IF Rigor 00:30:51 300,00
97 Elsa Göras Leksands OK 00:33:36 300,00
73 Wilma Thornell Surahammars SOK 00:29:56 300,00
91 Frida Mattsson OK Kullingshof 00:32:23 300,00
111 Jennifer Stigsson Trollhättans SOK 00:35:58 300,00
61 Malin Kindbom IF Hagen 00:28:26 300,00
36 Ida Rosjö Jönköpings OK 00:24:47 300,00
44 Alice Johansson Finspångs SOK 00:25:24 300,00
138 Priska Richter Östersunds OK 00:59:42 300,00
126 Klara Nordström Kils OK 00:38:44 300,00
78 Gry Dahlgren Östersunds OK 00:30:32 300,00
71 Ida Klasér Korsnäs IF OK 00:29:29 300,00
117 Tove Vallerius Gamleby OK 00:36:53 300,00
110 Lovisa Mases Stora Tuna OK 00:35:50 300,00
118 Tova Jansson Vänersborgs SK 00:37:01 300,00
137 Lina Holmqvist OK Tor 00:58:34 300,00
88 Evelina Nilsson Högåkers OK 00:32:05 300,00
132 Louise Olsson Mölndal Outdoor IF 00:42:28 300,00
125 Lina B Nordahl Domnarvets GOIF 00:38:19 300,00
64 Astrid Rex Sundsvalls OK 00:28:53 300,00
129 Elsa Asp Mölndal Outdoor IF 00:39:47 300,00
56 Frida Johansson OK Skärmen 00:27:44 300,00
127 Alva Sundblom Rånäs OK 00:38:55 300,00
114 Elvira Ljungberg OK Skogsfalken 00:36:40 300,00
95 Sofia Rask Kungälvs OK 00:33:07 300,00
83 Elsa Granholm Sundsvalls OK 00:31:13 300,00
100 Julia Näslund OK Hammaren 00:33:52 300,00
46 Ina Åman OK Vilse 87 00:25:49 300,00
123 Rebecka Hasler Surahammars SOK 00:38:06 300,00
139 Malin Borg Linköpings OK 01:03:42 300,00
133 Maja Axelsson Gamleby OK 00:43:42 300,00
136 Tilde Bergström Täby OK 00:57:28 300,00
124 Ellen Olovsson Gamleby OK 00:38:10 300,00
104 Emilia Sandin OK Skärmen 00:34:36 300,00
135 Amanda Wärn NAIS Orienteringsklubb 00:47:00 300,00
134 Johanna Roos OK Linné 00:44:15 300,00
142 Ester Rehnman Vandrarringen 01:47:07 300,00
53 Ellen Hannrup IF Thor 00:27:31 300,00
66 Sofie Bodin Almby IK 00:29:06 300,00
103 Emmy Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:34:28 300,00
96 Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:33:29 300,00
82 Alva Eriksson Östersunds OK 00:31:12 300,00
98 Klara Kivijärvi OK Renen 00:33:46 300,00
43 Felicia Lindholm Umeå OK 00:25:22 300,00
89 Vera Carlsson OK Hällen 00:32:16 300,00
140 Linnea Zetterljung Arboga OK 01:08:25 300,00
42 Tuva Nylund Bredaryds SOK 00:25:14 300,00
67 Maria Björnlinger IK Vista 00:29:07 300,00
Rebecca Take OK Tyr

Annonser

Bagheera