Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Boden Etapp 3 - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Agnes Djurstedt Eksjö SOK 00:17:34 208,36
2 Vendela Söderqvist OK Kåre 00:18:14 218,48
3 Klara Åkerman Sjöström Västerås SOK 00:19:39 239,99
4 Evelina Svensson Finndahl IK Hakarpspojkarna 00:20:01 245,55
7 Emma Eliasson Domnarvets GOIF 00:20:56 259,47
10 Lisa Ekström OK Kåre 00:21:29 267,82
11 Ebba Ottoson Gävle OK 00:21:34 269,09
12 Linnea Lundh OK Kolmården 00:22:20 280,72
25 Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:25:36 300,00
100 Alice Ek Nyköpings OK 00:36:51 300,00
31 Edit Karlsson Älvsby IF OK 00:26:14 300,00
18 Sigrid Carlsson Sundbybergs IK 00:23:37 300,00
88 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:34:48 300,00
65 Matilda Aasa Övertorneå IF 00:30:36 300,00
30 Katrin Asplund Kungälvs OK 00:26:11 300,00
45 Jonna Lindblad OK Djerf 00:27:57 300,00
27 Tilda Palm IK Hakarpspojkarna 00:25:46 300,00
73 Cornelia Kraft Länna IF 00:31:28 300,00
50 Emma Emilsson OK Skogsfalken 00:28:41 300,00
28 Julia Berg KFUM Örebro OK 00:25:52 300,00
21 Nora Westerlund OK Nolaskogsarna 00:24:14 300,00
59 Ida Bengtsson OK Alehof 00:29:50 300,00
45 Sara Wänström Trosabygdens OK 00:27:57 300,00
41 Cecilia Hector Snättringe SK 00:27:40 300,00
26 Tilda Berg Leksands OK 00:25:38 300,00
36 Jensine Svensson Finspångs SOK 00:27:17 300,00
64 Moa Wallenborg IF Thor 00:30:29 300,00
82 Eira Hertin Västerviks OK 00:33:30 300,00
60 Matilda Cederberg Vänersborgs SK 00:30:01 300,00
69 Sandra Ling Jönköpings OK 00:31:07 300,00
54 Moa Eriksson Trollhättans SOK 00:29:00 300,00
24 Elsa Eriksson Husums IF OK 00:25:27 300,00
51 Kristin Herberthson Linköpings OK 00:28:53 300,00
42 Ida Hänström Täby OK 00:27:44 300,00
68 Sanna Sander OK Milan 00:31:00 300,00
23 Ellen Funke Leksands OK 00:24:55 300,00
22 Lova Perman Kils OK 00:24:16 300,00
99 Fanny Östlund OK Kolmården 00:36:20 300,00
96 Stina Eriksson Skattkärrs IF 00:35:54 300,00
102 Minoo Karlsson OK Ravinen 00:37:36 300,00
93 Hanna Öberg Gamleby OK 00:35:35 300,00
48 Ella Bratt OK Orion 00:28:23 300,00
75 Lisa Swartz OK Orion 00:32:22 300,00
53 Elin Lindberg Vandrarringen 00:28:56 300,00
107 Lisa Olm Kils OK 00:38:31 300,00
95 Maja Ahlström Västerås SOK 00:35:50 300,00
34 Ida Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 00:26:35 300,00
66 Unni Granfors IF Rigor 00:30:51 300,00
87 Amanda Hall Västerås SOK 00:34:31 300,00
84 Frida Johansson Vittjärvs IK 00:33:51 300,00
62 Olivia Grönqvist Jönköpings OK 00:30:13 300,00
55 Stella Rangert IK Hakarpspojkarna 00:29:18 300,00
83 Tilda Rosander SOK Aneby 00:33:48 300,00
101 Liv Norberg Avesta OK 00:37:04 300,00
63 Märtha Stake Västvärmlands OK 00:30:25 300,00
109 Emma Eliasson FK Friskus-Varberg 00:39:06 300,00
118 Rebecca Take OK Tyr 00:43:39 300,00
113 Ella Turesson OK Renen 00:41:09 300,00
126 Emmie Norman VK Uvarna 00:47:18 300,00
44 Filippa Fagerström IFK Göteborg 00:27:56 300,00
108 Tuva-Cajsa Spik Leksands OK 00:39:04 300,00
122 Sofia Elverlind OK Tranan 00:45:36 300,00
86 Miia Roller Järfälla OK 00:34:29 300,00
79 Alice Larsson Sundsvalls OK 00:33:07 300,00
89 Maja Bäcklund Ronneby OK 00:35:09 300,00
52 Hedda Röstin Söders-Tyresö 00:28:55 300,00
91 Mathilde Snijder IK Uven 00:35:24 300,00
92 Wilma Leickt Tullinge SK 00:35:29 300,00
89 Ellen Pelander OK Djerf 00:35:09 300,00
56 Amanda Granqvist OK Ravinen 00:29:30 300,00
37 Maja Graad IF Rigor 00:27:20 300,00
61 Elina Reinholdsson OK Alehof 00:30:04 300,00
127 Malin Hjorth Domnarvets GOIF 00:48:09 300,00
49 Anna Svensson IF Rigor 00:28:33 300,00
78 Elsa Göras Leksands OK 00:33:05 300,00
110 Wilma Thornell Surahammars SOK 00:39:12 300,00
112 Frida Mattsson OK Kullingshof 00:40:30 300,00
105 Jennifer Stigsson Trollhättans SOK 00:38:07 300,00
71 Malin Kindbom IF Hagen 00:31:11 300,00
98 Ida Rosjö Jönköpings OK 00:36:11 300,00
130 Alice Johansson Finspångs SOK 00:50:55 300,00
121 Priska Richter Östersunds OK 00:45:07 300,00
80 Klara Nordström Kils OK 00:33:10 300,00
69 Gry Dahlgren Östersunds OK 00:31:07 300,00
96 Ida Klasér Korsnäs IF OK 00:35:54 300,00
114 Tove Vallerius Gamleby OK 00:42:13 300,00
124 Lovisa Mases Stora Tuna OK 00:46:25 300,00
128 Tova Jansson Vänersborgs SK 00:48:15 300,00
40 Evelina Nilsson Högåkers OK 00:27:38 300,00
120 Lina B Nordahl Domnarvets GOIF 00:44:28 300,00
81 Astrid Rex Sundsvalls OK 00:33:29 300,00
106 Elsa Asp Mölndal Outdoor IF 00:38:24 300,00
74 Frida Johansson OK Skärmen 00:31:39 300,00
116 Alva Sundblom Rånäs OK 00:43:22 300,00
115 Elvira Ljungberg OK Skogsfalken 00:42:24 300,00
94 Sofia Rask Kungälvs OK 00:35:40 300,00
85 Elsa Granholm Sundsvalls OK 00:33:54 300,00
39 Julia Näslund OK Hammaren 00:27:35 300,00
43 Ina Åman OK Vilse 87 00:27:52 300,00
131 Rebecka Hasler Surahammars SOK 00:51:01 300,00
132 Malin Borg Linköpings OK 00:52:23 300,00
134 Maja Axelsson Gamleby OK 01:00:13 300,00
136 Tilde Bergström Täby OK 01:09:31 300,00
138 Ellen Olovsson Gamleby OK 01:17:35 300,00
111 Emilia Sandin OK Skärmen 00:40:28 300,00
133 Amanda Wärn NAIS Orienteringsklubb 00:57:07 300,00
129 Johanna Roos OK Linné 00:49:35 300,00
140 Ester Rehnman Vandrarringen 02:38:14 300,00
123 Ellen Hannrup IF Thor 00:45:54 300,00
58 Sofie Bodin Almby IK 00:29:46 300,00
57 Emmy Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:29:40 300,00
76 Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK 00:32:50 300,00
38 Alva Eriksson Östersunds OK 00:27:29 300,00
72 Klara Kivijärvi OK Renen 00:31:12 300,00
20 Ronja Ståhl Sundbybergs IK 00:23:56 300,00
103 Felicia Lindholm Umeå OK 00:37:42 300,00
125 Vera Carlsson OK Hällen 00:46:50 300,00
139 Linnea Zetterljung Arboga OK 01:20:05 300,00
47 Tuva Nylund Bredaryds SOK 00:28:22 300,00
77 Maria Björnlinger IK Vista 00:33:02 300,00
Embla Bergström Täby OK
Lina Holmqvist OK Tor
Louise Olsson Mölndal Outdoor IF

Annonser

Bagheera