Svenska Orienteringsförbundet

Brunnrundan - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Kalle Bergman OK Ravinen 00:23:31 4,16
2 David Bejbom Järla Orientering 00:23:46 4,98
2 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn OF 00:23:46 4,98
4 Anders Carlsson IFK Lidingö SOK 00:23:54 5,42
5 Mattias Millinger Järla Orientering 00:23:59 5,70
6 Erik Ivarsson Sandberg OK Denseln 00:24:11 6,36
7 Nicolas Simonin IFK Lidingö SOK 00:24:35 7,68
8 Jakob Jansson Järla Orientering 00:25:01 9,11
9 Erik Andersson Järla Orientering 00:25:10 9,61
10 Peter Hemmyr Järla Orientering 00:25:28 10,60
11 Mårten Frendelius IFK Lidingö SOK 00:26:08 12,80
11 Jörgen Ohlin OK Linné 00:26:08 12,80
13 Harri Karlsson OK Denseln 00:26:22 13,58
14 Martin Johnsson IFK Lidingö SOK 00:26:23 13,63
15 Mats Nordbrøden Järla Orientering 00:26:26 13,80
16 Erik Berzell Attunda OK 00:26:40 14,57
17 Olle Boström Järla Orientering 00:26:46 14,90
18 Linus Kaisajuntti IFK Lidingö SOK 00:27:01 15,72
19 Jacob Lindstam OK Ravinen 00:27:06 16,00
20 Per-Åke Olsson OK Ravinen 00:27:39 17,82
21 Nick Barrable OK Ravinen 00:27:52 18,53
22 Mattias Johansson IFK Lidingö SOK 00:27:57 18,81
22 Henrik Hellman OK Södertörn 00:27:57 18,81
24 Niklas Wrane Söders-Tyresö 00:28:19 20,02
25 Martin Larbo IFK Lidingö SOK 00:28:35 20,90
26 Lars Håkan Sandvik Attunda OK 00:29:24 23,60
27 Josh Beech OK Södertörn 00:29:28 23,82
28 Dan Wester Järla Orientering 00:29:40 24,48
29 Andrew Quin IFK Lidingö SOK 00:29:51 25,09
30 Leonas Mockunas Hellas Orientering 00:30:01 25,64
31 Martin Dahlgren Rosen Järla Orientering 00:30:16 26,46
32 Tero Junttila IFK Lidingö SOK 00:30:23 26,85
33 Marcus Wiklund Stora Tuna OK 00:30:39 27,73
34 Love Berzell Attunda OK 00:30:46 28,12
35 Robert Johansson Täby OK 00:31:10 29,44
36 Linus Lauri IFK Lidingö SOK 00:31:21 30,04
37 Jerk Rönnols Centrum OK 00:31:22 30,10
38 Henrik Sandén IFK Lidingö SOK 00:31:27 30,37
39 Axel Mattsson Järla Orientering 00:31:46 31,42
40 Henrik Sjögren Haninge SOK 00:32:10 32,74
41 Erik Mattsson Järla Orientering 00:32:33 34,01
42 Robert Larsson IFK Lidingö SOK 00:34:35 40,73
43 Jonas Nylund Centrum OK 00:34:53 41,72
44 Henrik Olsson Täby OK 00:35:34 43,98
45 Mathias Myrefelt Norlinger Skarpnäcks OL 00:40:41 60,89
46 Jonas Axelsson Centrum OK 00:47:30 83,41
Emil Lauri IFK Lidingö SOK
Niklas Karlsson Bromma-Vällingby SOK

Annonser

Bagheera