Svenska Orienteringsförbundet

Höstrusket - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Gustaf Wennerberg OK Pan-Kristianstad 00:36:35 10,10
2 Björn Karlsson Halmstad OK 00:37:43 12,22
3 Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad 00:38:08 13,00
4 Björn Hellrup Helsingborgs SOK 00:38:24 13,49
5 Adam Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:39:16 15,12
6 Patrik Johansson Helsingborgs SOK 00:40:00 16,49
7 Joakim Gustafsson Halmstad OK 00:40:22 17,17
8 Thomas Johannesson Ronneby OK 00:40:23 17,20
9 Andreas Samuelsson OK Reftele 00:41:05 18,51
10 Magnus Johansson OK Löftan 00:41:15 18,82
11 Martin Wendt Lunds OK 00:41:18 18,92
12 Lucian Semeniuc FK Finn 00:41:39 19,57
13 Nils Wallentin Tärk Halmstad OK 00:42:22 20,91
14 Jonas Hjert Falköpings AIK OK 00:43:00 22,09
15 Mikael Pihl Lunds OK 00:43:01 22,13
16 Jan-Olof Svensson Halmstad OK 00:43:03 22,19
17 Ulf Lunnhed OK Reftele 00:43:21 22,75
18 Robert Wetterlöf OK Pan-Kristianstad 00:44:32 24,96
19 Jannie Hagård Rävetofta OK 00:45:23 26,55
20 Henrik Nordholm Sävedalens AIK 00:45:26 26,64
21 Håkan Andersson Halmstad OK 00:45:43 27,17
22 Jonas Prellner Skåneslättens OL 00:46:08 27,95
23 Filip Holm Halmstad OK 00:46:16 28,20
24 Ulrik Magnusson Halmstad OK 00:46:53 29,36
25 Oskar Cervin Helsingborgs SOK 00:46:59 29,54
26 Andreas Persson Göteborg-Majorna OK 00:47:46 31,01
27 Måns Faxén Växjö OK 00:48:05 31,60
28 Fredrik Ståhl Hjärnarps GH OL 00:48:17 31,97
29 Thomas Nilsson Eslövs FK 00:49:51 34,90
30 Felix Alnervik Helsingborgs SOK 00:50:01 35,21
31 Wiktor Rydlund Hässleholms OK 00:52:54 40,60
32 Mikael Nilsson OK Kontinent 00:53:07 41,01
33 Emanuel Strid OK Torfinn 00:54:00 42,66
34 Roine Schölin Laholms IF OK 00:54:44 44,03
35 Simon Engel Hässleholms OK 00:54:52 44,28
36 Tobias Persson OK Kompassen 00:54:58 44,47
37 Linus Malmsten Malmö OK 00:56:12 46,77
38 William Lundström OK Torfinn 01:01:56 57,49
39 Robert Sundström FK Friskus-Varberg 01:02:09 57,90
40 Jon Lindskog OK Älme 01:03:48 60,98
41 Peter Bengtslin Lunds OK 01:03:59 61,33
42 André Bjärby Frosta OK 01:10:41 73,85

Annonser