Svenska Orienteringsförbundet

Bahco Cup - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Moa Eriksson Trollhättans SOK 00:17:53 262,20
2 Ronja Andersson Trollhättans SOK 00:18:41 276,54
3 Hanna Alsiö Falköpings AIK OK 00:18:47 278,34
4 Mirjam Inemyr Istrums SK 00:19:26 289,99
5 Frida Johansson OK Skärmen 00:19:46 295,96
6 Moa Skoog IF Hagen 00:19:58 299,55
7 Sofia Kleibrant OK Skärmen 00:20:14 300,00
8 Isabella Ranta Lerums SOK 00:20:22 300,00
9 Rebecka Rundblad Främmestads IK 00:20:35 300,00
10 Lisa Järling SOK Träff 00:20:40 300,00
11 Alva Svärdhagen Lidköpings VSK 00:20:47 300,00
12 Elvira Söderberg Tolered-Utby Ol-klubb 00:20:49 300,00
13 Thea Tanhua Istrums SK 00:21:01 300,00
14 Alva Björk Trollhättans SOK 00:21:07 300,00
15 Matilda Cederberg Vänersborgs SK 00:21:19 300,00
16 Elsa Käll IK Gandvik 00:21:20 300,00
17 Agnes Kamfors OK Kullingshof 00:21:41 300,00
18 Lova Eriksson Trollhättans SOK 00:21:54 300,00
19 Malin Kindbom IF Hagen 00:22:30 300,00
20 Filippa Stridsman Tolered-Utby Ol-klubb 00:22:31 300,00
21 Alma Appelgren Trollhättans SOK 00:23:12 300,00
22 Ebba Näsman Lerums SOK 00:23:24 300,00
23 Wilma Lindqvist IK Gandvik 00:23:39 300,00
24 Alina Johnsson Lerums SOK 00:23:44 300,00
25 Linnea Wigholm Falköpings AIK OK 00:23:56 300,00
26 Malia Lemming Mariestads FK 00:24:04 300,00
27 Johanna Olsson Trollhättans SOK 00:24:06 300,00
28 Frida Mattsson OK Kullingshof 00:24:13 300,00
29 Elin Svärdhagen Lidköpings VSK 00:24:18 300,00
30 Wilma Pettersson OK Kullingshof 00:24:19 300,00
31 Sofie Strandby SOK Träff 00:24:52 300,00
32 Isabella Niklasson Falköpings AIK OK 00:25:37 300,00
33 Tova Jansson Vänersborgs SK 00:25:50 300,00
34 Ida Kraft Trollhättans SOK 00:26:51 300,00
35 Elsa Wallenius OK Skogsstjärnan 00:26:57 300,00
36 Emma Ahlén IF Hagen 00:27:05 300,00
37 Maja Fredriksson SOK Träff 00:27:06 300,00
38 Dea Sundmark IK Gandvik 00:27:11 300,00
39 Johanna Johansson Lidköpings VSK 00:27:24 300,00
40 Tilde Hermansson IF Hagen 00:27:37 300,00
41 Alva Strand Tibro OK 00:27:38 300,00
43 Kajsa Hagstrand Lerums SOK 00:28:34 300,00
44 Emilia Sandin OK Skärmen 00:28:51 300,00
45 Anna Backman Lidköpings VSK 00:29:29 300,00
46 Felicia Sandin OK Skärmen 00:29:44 300,00
47 Nora Käll IK Gandvik 00:29:49 300,00
48 Tilde Gran Tibro OK 00:30:05 300,00
49 Hilda Martander Trollhättans SOK 00:30:23 300,00
50 Alicia Stridsman Tolered-Utby Ol-klubb 00:30:32 300,00
51 Sofia Gustafsson OK Skogsstjärnan 00:31:06 300,00
52 Märta Wallin Falköpings AIK OK 00:31:08 300,00
53 Tess Dahlgren OK Skogsstjärnan 00:31:18 300,00
54 Elsa Martander Trollhättans SOK 00:31:54 300,00
55 Nåmi Lemming Mariestads FK 00:32:33 300,00
56 Tuva Sundmark IK Gandvik 00:32:57 300,00
58 Elsa Södervall IK Gandvik 00:33:09 300,00
59 Alice Ekmark Hjobygdens OK 00:33:37 300,00
60 Lisa Nyberg/Fredriksson Falköpings AIK OK 00:34:11 300,00
61 Agnes Karlsson Mariestads FK 00:34:31 300,00
62 Stina Pettersson IK Gandvik 00:34:37 300,00
63 Towa Laagen Lidköpings VSK 00:35:17 300,00
64 Moa Thorsell Gustavsson OK Skogsstjärnan 00:36:05 300,00
65 Alva Karlsson Mariestads FK 00:37:40 300,00
66 Sofie Andersson IK Gandvik 00:39:08 300,00
67 Elin Danielsson Istrums SK 00:39:09 300,00
68 Molly Nyberg Karlberg Falköpings AIK OK 00:39:41 300,00
69 Josefine Landestig IK Gandvik 00:43:06 300,00
70 Alma Ander Istrums SK 00:44:38 300,00
71 Julia Johansson Vänersborgs SK 00:44:45 300,00
72 Lina Jakobsson Ryda SK 00:44:48 300,00
Vera Pogemaa OK Skogsstjärnan

Annonser

Bagheera